O TYM SIĘ MÓWI

Podróżnicy-celebryci z High on life zginęli w tragicznym wypadku!

Ich śmierć wstrząsnęła milionami fanów na całym świecie

Konrad Szczęsny 6 lipca 2018 18:58
Nie żyje Ryker Gamble i dwójka innych podróżników z High on Life
Fot. Instagram @highonlife

Zagraniczne media obiegła wczoraj tragiczna informacja. W nieszczęśliwym wypadku zginął 30-letni podróżnik Ryker Gamble, który prowadził na Instagramie popularny profil High on life. Wraz z nim śmierć ponieśli Megan Scraper i jej partner Alexey Lyakhu. 

Śmierć podróżników z High on life

Profil High on life (w wolnym tłumaczeniu: odurzeni życiem) oraz filmiki, dokumentujące jego podróże i przygody, Ryker Gamble zamieszczał w serwisie Youtube. W mediach społecznościowych śledziły go miliony fanów. Niestety, 30-latek wraz z dwójką przyjaciół zginął we wtorek, trzeciego lipca w nieszczęśliwym wypadku, do którego doszło w okolicy wodospadu Shannon Falls w południowo-zachodniej Kanadzie, niedaleko granicy z USA.

Według relacji kanadyjskiej stacji CBC cała trójka wspinała się po skałach otaczających wodospad. Niestety, w pewnym momencie Megan Scraper poślizgnęła się i spadła z wysokości 30 metrów do basenu. Ryker Gamble i Alexey Lyakhu pospieszyli jej z pomocą, ale cała trójka poniosła śmierć przez utonięcie.

Poszukiwania ich ciał trwały dwa dni. Śmierć założyciela profilu High on life potwierdziła jego rodzina. Bliscy pozostałej dwójki nie wypowiadają się na temat medialnych informacji  

Nie żyje Ryker Gamble i dwójka innych podróżników z High on Life
Fot. Instagram @highonlife

Nie żyje Ryker Gamble i dwójka innych podróżników z High on Life
Fot. Instagram @highonlife

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…