Ślub trendy 2020
Fot. INSTAGRAM @forestholidays @worldsmostextraordinaryhomes @jguzmannn
PODRÓŻE

Inspirujące domki w środku… lasu. Tu z pewnością się wyciszysz!

Już same zdjęcia robią ogromne wrażenie

Marta Baran 24 sierpnia 2019 17:00
Ślub trendy 2020
Fot. INSTAGRAM @forestholidays @worldsmostextraordinaryhomes @jguzmannn

Spokój, cisza oraz relaks, a wszystko z dala od miejskiego zgiełku. Leśne domy to idealna lokalizacja na oderwanie się choć na kilka dni od miasta. Nie ma nic lepszego od regeneracji w towarzystwie przyrody. Architekci tworzą spektakularne budowle, które idealnie komponują się w leśny krajobraz. Poznajcie najpiękniejsze projekty posiadłości, które robią ogromne wrażenie w towarzystwie pięknego otoczenia.

Marzy Ci się podróż do Hiszpanii, ale zwiedzanie i tłumy ludzi to nie Twoja bajka? Kto powiedział, że wyjazd za granicę musi wiązać się z odwiedzeniem dużego miasta. Nieopodal Madrytu znajduje się Levene House zlokalizowany w San Lorenzo de el Escorial. W takim miejscu z pewnością można się wyciszyć, a towarzyszyć nam będzie wyłącznie natura.

Park Narodowy Banff w Kanadzie przyciąga turystów z całego świata. Nic w tym dziwnego, już same krajobrazy robią fenomenalne wrażenie. To chyba perfekcyjne miejsce do zatrzymania się na dłużej, gdy potrzebuje się wyciszenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jake Guzman (@jguzmannn)

We włoskim mieście Tredyt miłośnicy przyrody docenią domek pokryty ciemną drewnianą fasadą, która stanowi surowy piękny kontrast, szczególnie zimą w śnieżnym otoczeniu. Mimo, że projekt wydaje się dość surowy, można spędzić tam czas w niezwykle przytulnej i ciepłej atmosferze.

Szkocja to inspirujące miejsce, idealna dla poszukiwaczy przygód i poznawania nowych nieznanych zakątków. Jeśli wybierasz się na urlop do tego kraju na Twojej liście do odwiedzenia koniecznie musi się znaleźć domek Forest Holiday Ardgartan Argyll, w którym bez problemu można się zatrzymać i cieszyć ciszą oraz pięknymi krajobrazami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cabin breaks in the forest (@forestholidays)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.