Ślub trendy 2020
Fot. INSTAGRAM @forestholidays @worldsmostextraordinaryhomes @jguzmannn
PODRÓŻE

Inspirujące domki w środku… lasu. Tu z pewnością się wyciszysz!

Już same zdjęcia robią ogromne wrażenie

Marta Baran 24 sierpnia 2019 17:00
Ślub trendy 2020
Fot. INSTAGRAM @forestholidays @worldsmostextraordinaryhomes @jguzmannn

Spokój, cisza oraz relaks, a wszystko z dala od miejskiego zgiełku. Leśne domy to idealna lokalizacja na oderwanie się choć na kilka dni od miasta. Nie ma nic lepszego od regeneracji w towarzystwie przyrody. Architekci tworzą spektakularne budowle, które idealnie komponują się w leśny krajobraz. Poznajcie najpiękniejsze projekty posiadłości, które robią ogromne wrażenie w towarzystwie pięknego otoczenia.

Marzy Ci się podróż do Hiszpanii, ale zwiedzanie i tłumy ludzi to nie Twoja bajka? Kto powiedział, że wyjazd za granicę musi wiązać się z odwiedzeniem dużego miasta. Nieopodal Madrytu znajduje się Levene House zlokalizowany w San Lorenzo de el Escorial. W takim miejscu z pewnością można się wyciszyć, a towarzyszyć nam będzie wyłącznie natura.

Park Narodowy Banff w Kanadzie przyciąga turystów z całego świata. Nic w tym dziwnego, już same krajobrazy robią fenomenalne wrażenie. To chyba perfekcyjne miejsce do zatrzymania się na dłużej, gdy potrzebuje się wyciszenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jake Guzman (@jguzmannn)

We włoskim mieście Tredyt miłośnicy przyrody docenią domek pokryty ciemną drewnianą fasadą, która stanowi surowy piękny kontrast, szczególnie zimą w śnieżnym otoczeniu. Mimo, że projekt wydaje się dość surowy, można spędzić tam czas w niezwykle przytulnej i ciepłej atmosferze.

Szkocja to inspirujące miejsce, idealna dla poszukiwaczy przygód i poznawania nowych nieznanych zakątków. Jeśli wybierasz się na urlop do tego kraju na Twojej liście do odwiedzenia koniecznie musi się znaleźć domek Forest Holiday Ardgartan Argyll, w którym bez problemu można się zatrzymać i cieszyć ciszą oraz pięknymi krajobrazami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cabin breaks in the forest (@forestholidays)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.