Czy znów jest na wakacjach?

Sabina Zięba 5 listopada 2017 20:30

Kinga Rusin jest prawdziwą pasjonatką podróży. W tym roku była już m. in. z córką w Portugalii, a także z ukochanym Markiem Kujawą w Nowej Zelandii i na Tahiti. Teraz dziennikarka publikuje w mediach społecznościowych mnóstwo zdjęć z Bali. Dlaczego tam pojechała? To kolejne wakacje?

Polecamy też: Kinga Rusin pokazała zdjęcie z ukochanym! Jak wypoczywają?

 

Agent - Gwiazdy powraca!

Okazało się, że Kinga Rusin aktualnie przebywa na Bali z powodu realizacji kolejnej edycji programu Agent - Gwiazdy! Kontynuacja tego formatu z lat 2000-2002, teraz przyciąga miliony widzów przed telewizory i wywołuje niesamowite emocje. Choć nie znamy jeszcze uczestników trzeciej edycji wznowionego show, z całą pewnością możemy stwierdzić, że w naszych odbiornikach zobaczymy niesamowite widoki... Zobaczcie w naszej galerii, jakie zdjęcia zamieściła Kinga Rusin!


Kinga Rusin z ekipą kamerzystów TVN podczas realizacji programu Agent - Gwiazdy.

Polecamy też: Kinga Rusin zachwyciła swoich fanów! Nie uwierzycie, jak wygląda w stroju kąpielowym

1/7
Copyright @Instagram
1/7

2/7
Copyright @Instagram
2/7

3/7
Copyright @Instagram
3/7

4/7
Copyright @Instagram
4/7

5/7
Copyright @Instagram
5/7

6/7
Copyright @Instagram
6/7

7/7
Copyright @Instagram
7/7

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.