Czy znów jest na wakacjach?

Sabina Zięba 5 listopada 2017 20:30

Kinga Rusin jest prawdziwą pasjonatką podróży. W tym roku była już m. in. z córką w Portugalii, a także z ukochanym Markiem Kujawą w Nowej Zelandii i na Tahiti. Teraz dziennikarka publikuje w mediach społecznościowych mnóstwo zdjęć z Bali. Dlaczego tam pojechała? To kolejne wakacje?

Polecamy też: Kinga Rusin pokazała zdjęcie z ukochanym! Jak wypoczywają?

 

Agent - Gwiazdy powraca!

Okazało się, że Kinga Rusin aktualnie przebywa na Bali z powodu realizacji kolejnej edycji programu Agent - Gwiazdy! Kontynuacja tego formatu z lat 2000-2002, teraz przyciąga miliony widzów przed telewizory i wywołuje niesamowite emocje. Choć nie znamy jeszcze uczestników trzeciej edycji wznowionego show, z całą pewnością możemy stwierdzić, że w naszych odbiornikach zobaczymy niesamowite widoki... Zobaczcie w naszej galerii, jakie zdjęcia zamieściła Kinga Rusin!


Kinga Rusin z ekipą kamerzystów TVN podczas realizacji programu Agent - Gwiazdy.

Polecamy też: Kinga Rusin zachwyciła swoich fanów! Nie uwierzycie, jak wygląda w stroju kąpielowym

1/7
Copyright @Instagram
1/7

2/7
Copyright @Instagram
2/7

3/7
Copyright @Instagram
3/7

4/7
Copyright @Instagram
4/7

5/7
Copyright @Instagram
5/7

6/7
Copyright @Instagram
6/7

7/7
Copyright @Instagram
7/7

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.