Z ŻYCIA GWIAZD

Tak Katarzyna Skrzynecka wypoczywa na rajskich wakacjach z mężem i córką!

8-letnia Alikia to wykapana mama

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2018 20:09

To dla Katarzyny Skrzyneckiej i jej rodziny wyjątkowy czas. Jak podkreśla jurorka programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, spędzenie wakacji na plażach Afryki, tuż przy Oceanie Indyjskim, było jej wielkim marzeniem, które właśnie się spełnia. Zdjęcia z tego egzotycznego wyjazdu aktorka i wokalistka zamieściła na swoim profilu na Facebooku i tym samym zachwyciła fanów rajskimi widokami!

Katarzyna Skrzynecka z córeczką Alikią i mężem Marcinem Łopuckim w Afryce

Rodzina wydaje się wyjątkowo szczęśliwa i zrelaksowana. Widać, że zarówno Katarzyna Skrzynecka, jak i Marcin Łopuckim oraz ich córeczka Alikia korzystają z uroków letniego słońca, zażywają kąpieli w oceanie, kosztują lokalnych przysmaków oraz spędzają czas otoczeni cudami natury, których fani mogą im jedynie pozazdrościć!

„#colorsofafrica #oceanindyjski #afryka #wyspy Wymarzona podróż wakacyjna właśnie się spełnia 😍 Szkoda że tylko tydzień na tę bajecznie przyrodniczą wyprawę 🐊🌴🐋🐚 Postaramy się zwiedzić jak najwięcej i zapamiętać na całe życie... ☉🌛”, podpisała zamieszczone na Facebooku zdjęcia Katarzyna Skrzynecka.

Jak wygląda córka Katarzyny Skrzyneckiej, Alikia Ilia?

Na opublikowanych fotografiach uwagę zwraca nie tylko atrakcyjna sylwetka gwiazdy w bikini, lecz także doskonała forma Marcina Łopuckiego, którego muskulatura wywołuje zapewne szybsze bicie serca wśród fanek oraz zazdrość u przedstawicieli płci męskiej.

Trudno także nie zauważyć, że 7-letnia Alikia to wykapana mama - dziewczynka wydaje się wręcz miniaturą Katarzyny Skrzyneckiej!

Zgadzasz się z tą opinią? Więcej zdjęć z wakacji życia gwiazdy i jej bliskich zobaczysz w galerii  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.