Jego oferta zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta!

Weronika Kostyra 30 kwietnia 2019 06:24

Nowe wyjątkowe miejsce na polskim morzem. We Władysławowie, które w sezonie letnim przyciąga tysiące turystów, powstał nowy hotel Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT. Zaledwie 120 metrów od malowniczej plaży oferuje gościom sto osiemdziesiąt pięć pokoi i apartamentów oraz ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta.

Co oferuje hotel Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT?

To nowoczesny kompleks, w skład którego wchodzi Hotel oraz dwa budynki z wakacyjnymi apartamentami. Obiekt znajduje się na Półwyspie Helskim w Hallerowie – dzielnicy Władysławowa, historycznym, przedwojennym kąpielisku. Już od pierwszego maja goście będą mogli korzystać z jego wyjątkowej oferty beauty, spa&wellness oraz active. Znajdziemy tu wiele możliwości, by zrelaksować się, ale także aktywnie spędzać czas.

Filozofią hotelu jest odpowiedź na potrzebę współczesnego człowieka, który jest aktywny, dba o siebie i swoich bliskich i oczekuje odpoczynku wysokiej jakości. Właśnie z tą myślą o Gwiazda Morza przygotowała Instytut SPA i profesjonalne centrum fitness. Spokój, cisza i relaks w połączeniu z możliwością poprawy kondycji całego ciała zadowolą każdego gościa.

Instytut SPA składa się z jedenastu nowoczesnych gabinetów rozmieszczonych na dwóch piętrach. Na jednym z nich wykonywane są profesjonalne zabiegi pielęgnujące twarz i ciało, a drugie to miejsce odnowy biologicznej. Dodatkowo Resort może pochwalić się przestronnym saunarium, w którym pod okiem doświadczonego saunamistrza można skorzystać z pięciu różnych saun.

Wielbiciele aktywnego wypoczynku będą zachwyceni szesnastometrową ścianką wspinaczkową ciągnąca się przez prawie wszystkie kondygnacje hotelu. Jej punkt szczytowy znajduje się na dachu obiektu, skąd rozpościera się widok na morze, port i Zatokę Pucką. Do dyspozycji gości są także basen pływacki, brodzik dla dzieci, basen relaksacyjny, jacuzzi i basen infinity na dachu hotelu.

Osoby zainteresowane aktywnym wypoczynkiem będą mogły również skorzystać z nowoczesnej siłowni i całorocznego harmonogramu zajęć sportowych organizowanych w różnych pomieszczeniach hotelowych, na plaży i wokół obiektu. W tym czasie dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas na bajkowej sali zabaw.

Restauracje hotelu Gwiazda Morza

Dla gości hotelowych, mieszkańców i turystów przygotowano pięć lokali ze zróżnicowanym menu: główną restaurację hotelową – N54, restaurację  H12 (której nazwa wzięła się od adresu hotelu – ulicy Hryniewieckiego 12), lobby bar, Sky Bar i Beach Club. Serwowane w nich dania bazują na produktach ekologicznych od lokalnych dostawców. Szefem kuchni w Hotelu Gwiazda Morza SPA&SPORT jest juror ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów kulinarnych ­– Arkadiusz Wejer. W obu restauracjach kuchnia jest otwarta, dzięki czemu goście mogą obserwować, jak przygotowywane są ich dania.

Oficjalne otwarci Hotelu Gwiazda Morza SPA&SPORT już 1 maja 2019 roku. Rezerwacje dostępne są na stronie internetowej Resortu. 

1/9
Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie
Copyright @Materiały prasowe
1/9

Hotel Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT, który oferuje gościom sto osiemdziesiąt pięć pokoi i apartamentów oraz ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta.

2/9
Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie
Copyright @Materiały prasowe
2/9

Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT to nowoczesny kompleks, w skład którego wchodzi Hotel oraz dwa budynki z wakacyjnymi apartamentami.

3/9
Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie
Copyright @Materiały prasowe
3/9

Do dyspozycji gości są basen pływacki, brodzik dla dzieci, basen relaksacyjny, jacuzzi i basen infinity na dachu hotelu.

4/9
Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie
Copyright @Materiały prasowe
4/9

Resort może pochwalić się przestronnym saunarium, w którym pod okiem doświadczonego saunamistrza można skorzystać z pięciu różnych saun.

5/9
Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie
Copyright @Materiały prasowe
5/9

Dla gości hotelowych, mieszkańców i turystów przygotowano pięć lokali ze zróżnicowanym menu: główną restaurację hotelową – N54, restaurację  H12, lobby bar, Sky Bar i Beach Club.

6/9
Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie
Copyright @Materiały prasowe
6/9

Filozofią hotelu jest odpowiedź na potrzebę współczesnego człowieka, który jest aktywny, dba o siebie i swoich bliskich i oczekuje odpoczynku wysokiej jakości.

7/9
Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie
Copyright @Materiały prasowe
7/9

Restauracja H12, której nazwa wzięła się od adresu hotelu - ulicy Hryniewieckiego 12, oferuje podróż wśród klasyki smaków dostępnych na ulicach wielkich metropolii i niewielkich miasteczek.

8/9
Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie
Copyright @Materiały prasowe
8/9

Gwiazda Morza przygotowała Instytut SPA i profesjonalne centrum fitness. Spokój, cisza i relaks w połączeniu z możliwością poprawy kondycji całego ciała zadowolą każdego gościa.

9/9
Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie
Copyright @Materiały prasowe
9/9

Wielbiciele aktywnego wypoczynku będą zachwyceni szesnastometrową ścianką wspinaczkową ciągnąca się niemal przez wszystkie kondygnacje hotelu. Jej punkt szczytowy znajduje się na dachu obiektu, skąd rozpościera się widok na morze, port i Zatokę Pucką.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.