PODRÓŻE

Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie otwiera swoje podwoje!

Jego oferta zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta!

Weronika Kostyra 30 kwietnia 2019 06:24

Nowe wyjątkowe miejsce na polskim morzem. We Władysławowie, które w sezonie letnim przyciąga tysiące turystów, powstał nowy hotel Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT. Zaledwie 120 metrów od malowniczej plaży oferuje gościom sto osiemdziesiąt pięć pokoi i apartamentów oraz ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta.

Co oferuje hotel Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT?

To nowoczesny kompleks, w skład którego wchodzi Hotel oraz dwa budynki z wakacyjnymi apartamentami. Obiekt znajduje się na Półwyspie Helskim w Hallerowie – dzielnicy Władysławowa, historycznym, przedwojennym kąpielisku. Już od pierwszego maja goście będą mogli korzystać z jego wyjątkowej oferty beauty, spa&wellness oraz active. Znajdziemy tu wiele możliwości, by zrelaksować się, ale także aktywnie spędzać czas.

Filozofią hotelu jest odpowiedź na potrzebę współczesnego człowieka, który jest aktywny, dba o siebie i swoich bliskich i oczekuje odpoczynku wysokiej jakości. Właśnie z tą myślą o Gwiazda Morza przygotowała Instytut SPA i profesjonalne centrum fitness. Spokój, cisza i relaks w połączeniu z możliwością poprawy kondycji całego ciała zadowolą każdego gościa.

Instytut SPA składa się z jedenastu nowoczesnych gabinetów rozmieszczonych na dwóch piętrach. Na jednym z nich wykonywane są profesjonalne zabiegi pielęgnujące twarz i ciało, a drugie to miejsce odnowy biologicznej. Dodatkowo Resort może pochwalić się przestronnym saunarium, w którym pod okiem doświadczonego saunamistrza można skorzystać z pięciu różnych saun.

Wielbiciele aktywnego wypoczynku będą zachwyceni szesnastometrową ścianką wspinaczkową ciągnąca się przez prawie wszystkie kondygnacje hotelu. Jej punkt szczytowy znajduje się na dachu obiektu, skąd rozpościera się widok na morze, port i Zatokę Pucką. Do dyspozycji gości są także basen pływacki, brodzik dla dzieci, basen relaksacyjny, jacuzzi i basen infinity na dachu hotelu.

Osoby zainteresowane aktywnym wypoczynkiem będą mogły również skorzystać z nowoczesnej siłowni i całorocznego harmonogramu zajęć sportowych organizowanych w różnych pomieszczeniach hotelowych, na plaży i wokół obiektu. W tym czasie dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas na bajkowej sali zabaw.

Restauracje hotelu Gwiazda Morza

Dla gości hotelowych, mieszkańców i turystów przygotowano pięć lokali ze zróżnicowanym menu: główną restaurację hotelową – N54, restaurację  H12 (której nazwa wzięła się od adresu hotelu – ulicy Hryniewieckiego 12), lobby bar, Sky Bar i Beach Club. Serwowane w nich dania bazują na produktach ekologicznych od lokalnych dostawców. Szefem kuchni w Hotelu Gwiazda Morza SPA&SPORT jest juror ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów kulinarnych ­– Arkadiusz Wejer. W obu restauracjach kuchnia jest otwarta, dzięki czemu goście mogą obserwować, jak przygotowywane są ich dania.

Oficjalne otwarci Hotelu Gwiazda Morza SPA&SPORT już 1 maja 2019 roku. Rezerwacje dostępne są na stronie internetowej Resortu. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.