Romantyczny weekend
Fot. Adobe Stock
Podróże

5 pomysłów na romantyczny weekend!

Zastanawiacie się co robić i gdzie pojechać, aby było miło i romantycznie? Poznajcie 5 pomysłów na romantyczny weekend!

Katarzyna Magda 14 stycznia 2013 10:33
Romantyczny weekend
Fot. Adobe Stock

Zastanawiacie się co robić lub/i gdzie pojechać, aby było miło i romantycznie? Macie ochotę nacieszyć się sobą? Jeśli tęsknicie za chwilami tylko we dwoje, podpowiadamy jak i gdzie spędzić kilka chwil wyłącznie w swoim towarzystwie.

Bardzo często do naszych związków wkrada się rutyna. Doskonale wiemy jak trudno temu zapobiec. Codzienne obowiązki bardzo często nie pozwalają nam na zwyczajne leniuchowanie na kanapie tylko we dwoje. Od czasu do czasu proponujemy urządzić sobie swoje własne „święto miłości”, które z pewnością przypomni wam jak bardzo jesteście dla siebie ważni. A jeśli nie macie pomysłu na zorganizowanie romantycznego weekendu, zobaczcie nasze typy!

1. Wycieczka we dwoje

Jeśli marzycie o kilku dniach tylko we dwoje, wybierzcie się do jednego z najbardziej romantycznych miast w Europie. Organizacja weekendu w dobie internetu nie przyniesie wam żadnego kłopotu. Zarezerwujcie bilety, spakujcie walizki i szerokiej drogi!

2. Kolacja w domowym zaciszu

Oto propozycja dla tych zakochanych, którzy unikają zatłoczonych restauracji. Jeśli dobrze się czujecie wyłącznie w własnym towarzystwie, a do tego wspólne gotowanie przynosi wam wiele radości, ugotujcie coś razem. A następnie przy lampce wina i blasku świec próbujcie różnych smaków!

3. Romantyczny spacer

Nic tak bardziej nie zbliża jak wspólne rozmowy. To dzięki nim poznajemy się bardziej. Doskonałą okazją do długich pogawędek są spacery ulubionymi uliczkami. Znajdźcie troszkę czasu dla siebie i spędźcie dzień na świeżym, zdrowym powietrzu!

4. Domowe SPA

Zakup jednodniowego pobytu w jakimkolwiek SPA jest czymś zwyczajnym, ale już przeniesienie klimatu "uzdrowiska" do domu, niekoniecznie! Jeśli chcecie poczuć się wyjątkowo, zorganizujcie sobie salon masażu w domowym zaciszu. Wspólna kąpiel przy blasku świec, a następnie naprzemienne masowanie się wprowadzi w was romantyczny nastrój!

5. Sport dla dwojga

Podczas wysiłku fizycznego wydzielają się endorfiny, czyli hormony szczęścia. Wspólna aktywność będzie zatem gwarancją dobrej zabawy! Jeśli swój wolny czas spędzacie uprawiając jakąkolwiek dyscyplinę sportową, proponujemy tym razem zrobić coś razem. Dla tych par, którym nie straszna zimowa aura polecamy łyżwy i narty, a zmarzluchom - squash, badminton lub zmysłowy taniec pod okiem instruktora.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!