She
Fot. mat. pras.
podróże

Platinum Mountain Hotel & SPA przygotował specjalną ofertę dla kobiet

Na czym polega wyjątkowy program She?

Redakcja VIVA! 15 grudnia 2021 10:58
Materiał partnera
She
Fot. mat. pras.

By każda kobieta czuła się wyjątkowo, Platinum Mountain Hotel & SPA przygotował wyjątkową ofertę kierowaną do kobiet. Celem tej idei jest pokazanie paniom, że bez względu na wiek są piękne, oryginalne i zasługują na chwilę relaksu oraz luksusu w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego.

Inspiracją do powstania programu She. jest współczesna kobieta niezależna, zdecydowana, energiczna, aktywna zawodowo i przede wszystkim otwarta na nowe wyzwania. Ale czy tylko silna osobowość zasługuje na chwile wyjątkowe? Otóż nie… Wszystkie panie, które chcą poczuć się wyjątkowo znajdą dla siebie chwile doskonałości, bo She. szczyci się swoim motto: „Bądź wierna. Sobie.” Nie chce zmieniać Kobiet, nie chce im niczego narzucać. Poprzez She. hotel proponuje paniom hotelarską gościnność w kategorii 5* plus, opartą na doświadczeniu, personalizacji, elastyczności i wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom.

She program e
Fot. mat. pras.

Spełniając te pragnienia, zespół Platinum Mountain Hotel & SPA chce dać radość każdej kobiecie, luksus, komfort, relaks i odpoczynek, coś dla ciała, ale także coś inspirującego jak wernisaż sztuki, wieczór autorski, koncert w prywatnym gronie, jednym słowem to, co hotel głosi w swojej misji: potrzebę podarowania swoim gościom #platynowych chwil.

She program d
Fot. mat. pras.

Czym więcej jest She? Komfortowe pokoje zostaną wyposażone w elementy sensualnej kobiecości. Świeże kwiaty ozdobią każde wnętrze, luksusowe kosmetyki pielęgnacyjne Bvlgari i L’occitane dopieszczą wyposażenie niejednej łazienki, zestawy do makijażu marki Douglas w eleganckiej kosmetyczce uzupełnią unoszącą się w powietrzu kobiecość. To tylko kilka wybranych elementów wyposażenia. Powiększające lustra do makijażu, set higieniczny, szlafroki w dopasowanym rozmiarze mają służyć uczuciu relaksu na najwyższym poziomie. W pokoju każda z pań odnajdzie owocowy poczęstunek każdego dnia.

She program c
Fot. mat. pras.

Ponadto She. to spersonalizowany serwis dedykowanego Opiekuna She, która będzie do dyspozycji każdej pani przez cały pobyt w hotelu. Na jej życzenie dokona rezerwacji zabiegów i innych aktywności, które hotel oferuje paniom podczas pobytu w indywidualnej ofercie, dedykowanej dla She. Każda z uczestniczek programu She. zostanie zaproszona na zabiegi pielęgnacyjne całego ciała i twarzy marki Dr Irena Eris, udział w sesjach yogi czy trening z trenerem personalnym. Element kulturalny tego projektu wniosą wystawy sztuki i prac licznych artystów, z którymi hotel współpracuje w ramach swojej idei #ART by Platinum.

She program b
Fot. mat. pras.

Każda z pań ma poczuć się zaproszona do świata, gdzie w aurze czystego, górskiego powietrza w zderzeniu z naturą, ciszą i błogim pejzażem niesamowitych Karkonoszy, odnajdzie swoją harmonię, a emocje nabiorą przyjemnego rytmu. Dodatkowo pobyt urozmaici kobiece menu She. stworzone przez kulinarny autorytet Larę Gessler oraz kolekcja koktajli She. w naszym lobby barze, gdzie każda kobieta zostanie zaproszona na kulinarną podróż smaków, aromatów, najwyższej jakości produktów i ciekawych kompozycji. To będą prawdziwie kobiece #platynowechwile!

She program a
Fot. mat. pras.

She. to autorski program, do którego każda kobieta otrzyma pełny dostęp, tak aby wszystkie spędzone chwile w Platinum Mountain Hotel & SPA chciała powtórzyć niejeden raz. To co, piszesz się na taką przygodę? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?