Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O tym się mówi!

Paulina Sykut-Jeżyna skończyła 40 lat! Jak świętowała urodziny?

Pokazała zdjęcia z domowego przyjęcia!

Aleksandra Frankowska 8 stycznia 2021 15:27
Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Paulina Sykut-Jeżyna skończyła wczoraj 40 lat. Gwiazda na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciami z domowego przyjęcia, podczas którego nie zabrakło jej najbliższych. Wzięło ją również na wspomnienia, bo taka okazja nie zdarza się często.

40-ste urodziny Pauliny Sykut-Jeżyny

Gwiazda w swoich social mediach chętnie pokazuje kadry z prywatnego życia. Tym razem pokazała urocze przyjęcie urodzinowe – niespodziankę – którą przygotowali dla niej przyjaciele. Ekipa już na klatce schodowej zaśpiewała sto lat, a na ręce Pauliny wręczono przepiękny tort.

40 urodziny Pauliny Sykut-Jezyny
Fot. Instagram

Z okazji urodzin, Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała również wyjątkowe podsumowanie ostatniej dekady jeśli chodzi o jej karierę zawodową. Działo się wiele!

Kariera Sykut-Jeżyny w telewizji

Niewiele osób wie, że swoich sił gwiazda próbowała w 2003 roku w Idolu, jednak nie udało jej się dotrzeć zbyt wysoko. Nie poddawała się mimo wszystko i w tym samym roku otrzymała rolę prowadzącej program Muzyczne listy. Szybko dostrzegła ją telewizja Polsat z którą związana jest do dziś.

Była prowadzącą między innymi Must Be The Music, a w 2016 roku Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.