Ekstrawagancje w domach gwiazd
Fot. Getty Images/East News
domy gwiazd

Pałac dla psów Paris Hilton, kręgielnia Lady Gagi, a może basen z rekinami…

Nie uwierzycie, na jakie ekstrawagancje gwiazdy pozwalają sobie w domach!

Redakcja VIVA! 1 marca 2020 15:31
Ekstrawagancje w domach gwiazd
Fot. Getty Images/East News

Dom to miejsce, w którym czujemy się najbezpieczniej. Jego urządzenie odzwierciedla nasz charakter. Gwiazdy uwielbiają otaczać się luksusem, a ich życie jest często ekstrawaganckie. Nie inaczej prezentują się ich domy. Dzięki niebotycznym zarobkom celebryci mogą realizować najbardziej szalone i niespotykane pasje. Mogą więc pozwolić sobie na tworzenie w posiadłościach specjalnych miejsc, których żaden „zwykły” człowiek nie dałby rady zbudować.

Pałac dla psów Paris Hilton

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love from the #DoggyMansion 🏠🐶✨

Post udostępniony przez Hilton Pets (@hiltonpets)

Nie jest tajemnicą, że Paris Hilton jest miłośniczką zwierząt. Nie dziwi więc fakt, że gwiazda ma psią rezydencję, która zajmuje specjalnie wydzieloną przestrzeń na podwórku jej domu. Dwupiętrowy pałacyk ma klimatyzację, ogrzewanie, designerskie meble, a nawet żyrandol. Wnętrze pomalowano na jasnoróżowy kolor, a drewniane schody łączą dwie kondygnacje. Na zewnątrz rezydencja ma nawet własną bramę z kutego żelaza.

Jaskinia win Oprah Winfrey

Ekstrawagancje w domach gwiazd
Fot. Getty Images

Oprah Winfrey w swoim domu w Telluride w Kolorado wygospodarowała miejsce na… jaksinię! Ta skromna piwniczka z winami ma naśladować tunel górniczy. Piwnica mieści do 1600 butelek wina. Ma nawet wbudowane odgłosy skrzypiącego drewna i kapiącej wody, aby wprowadzić jaskiniowy klimat.

Kręgielnia Lady Gagi

Ekstrawagancje w domach gwiazd
Fot. East News

Lady Gaga  w swoim domu wartym 23 miliony dolarów w Malibu ma prywatną kręgielnię. Na terenie obiektu znajduje się także boisko do gry w bocce, stajnia dla ośmiu koni i basen ze słoną wodą.

Prywatne lotnisko Johna Travolty

Ekstrawagancje w domach gwiazd
Fot. East News

John Travolta zawsze był fanem lotnictwa, dlatego nie powinno dziwić, że ma dwa pasy startowe na podwórku swojego domu na Florydzie. „Zaprojektowaliśmy dom dla odrzutowców, aby mieć natychmiastowy dostęp do świata, i udało nam się to”, zdradził gwiazdor w australijskim programie Today w 2014 roku. Aktor jest certyfikowanym prywatnym pilotem i posiada kilka samolotów , w tym Boeinga 707 i odrzutowiec Challenger.

 Skatepark i laguna rekinów Lil Wayne'a

Ekstrawagancje w domach gwiazd
Fot. East News

Chociaż w 2017 roku sprzedał ten dom za 10 milionów dolarów, dawna posiadłość Lil Wayne'a w Miami wyróżnia się dwiema niezwykłymi cechami, które odzwierciedlają odważny gust rapera: laguny dla rekinów i skateparku.

Pokój trampolin Billa Gatesa

Ekstrawagancje w domach gwiazd
Fot. Getty Images

Bill Gates w swoim wartym 63 miliony dolarów domu ma pokój z trampolinami. Przestrzeń jest częścią centrum całego kompleksu fitness.

Pole do minigolfa Miley Cyrus

Ekstrawagancje w domach gwiazd
Fot. Forum

W 2017 roku Miley Cyrus kupiła posiadłość w rustykalnym stylu w stanie Tennessee za 5,8 miliona dolarów. Gwiazda ma na terenie prywatne pole do minigolfa.

Nocny klub 50 Centa

Ekstrawagancje w domach gwiazd
Fot. mat. prasowe

50 Cent sprzedał swoją ogromną rezydencję w Connecticut za 2,9 miliona dolarów wiosną 2019 roku. Dom nie mógł znaleźć nabywcy przez 12 lat! Powodem mógł być specyficzny gust rapera. 50 Cent w swojej rezydencji miał m.in. klubu nocnego o nazwie TKO.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.