Zobacz zdjęcia
Fot. Materiały Prasowe
STYL ŻYCIA

Ósma edycja Magicznej Gwiazdki – jakie gwiazdy pojawiły się w tym roku?

Koniecznie zobacz zdjęcia!

Redakcja VIVA! 11 grudnia 2019 15:58
Zobacz zdjęcia
Fot. Materiały Prasowe

Podczas ósmej już edycji Magicznej Gwiazdki mogliśmy sprawić dzieciom z Domów Dziecka wiele radości oraz spełnić ich świąteczne marzenia, a wszystko to dzięki właśnie Państwa pomocy! Raz w roku, w ten magiczny czas Stadnina Koni Ferensteinow oraz K&F Group wyjeżdżają do Warszawy żeby pomagać!!!

Wraz z partnerami Perlage, Flaming&Co., Kukbuk, Sukces Pisany Szminką, Duka, Miloo& Home, Mokobelle, Muppetshop, Petite Maison, Prosperita, Torpol, Trans Hall, Zielone studio, Microsoft udało nam się w centrum Warszawy, na terenie miasta na rogu ulicy Chopina i Mokotowskiej w sąsiedztwie restauracji Flaming&Co wybudować Wioskę Św.Mikolaja! Każdy do nas mógł przyjść i wesprzeć akcję wykupując charytatywne naklejki-cegiełki, z których całkowity dochód przeznaczamy na MOPS w Rucianem-Nidzie!

Podczas akcji przekazaliśmy dzieciom aż 1000💥prezentów ufundowanych przez: Mamissima.pl, Muppetshop, Baramella, Miloo Home, Duka, Mokobelle, Kuleczka oraz Torpol! W naszą akcję zaangażowały się również gwiazdy, które na Magicznej Gwiazdce miały swoje magiczne zadania, m. in Anna Kalczyńska prowadziła warsztaty w Mini Studiu Gwiazdkowej Telewizji, Małgosia Socha, Katarzyna Zielińska i Ilona Ostrowska czytały dzieciom bajki, Klaudia El Dursi, Paulina Krupińska i Renata Kaczoruk organizowały wraz ze Świętym Mikołajem konkursy dla dzieci, Kasia Sokołowska wraz z Dawidem Wolińskim przeprowadzili konkurs na najpiękniejsze świąteczne rysowanki, Michał Mikołajczak prowadził Warsztaty aktorskie, Lara Gessler dekorowała z dziećmi pierniki, Marta Kuligowska podpisywała Certyfikaty Magiczno-Gwiazdkowe, Zosia Ślotała stworzyła strefę kreatywnego szycia ozdób świątecznych, każdy z nich z wielkim zaangażowaniem dzielnie pracował z dziećmi, które odwiedziły Magiczną Gwiazdkę.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia
Fot. Materiały Prasowe

Zobacz zdjęcia z wydarzenia
Fot. Materiały Prasowe

Zobacz zdjęcia z wydarzenia
Fot. Materiały Prasowe

Po tych wszystkich atrakcjach każdy mógł się napić przepysznej gorącej czekolady oraz zrobić słodką-fotkę w strefie zorganizowanej przez magazyn kulinarno-kulinarnego KUKBUK!!!  Każdy z odwiedzających mógł również przenieść się do świata gier XBOX przygotowanych przez Microsoft. W strefie zewnętrznej jak zwykle nie zabrakło atrakcji. Perlage przygotowała swoją Zimową Zagrodę z prawdziwymi reniferami, kucykami i psami husky! Było na prawdę magicznie! Wielkie podziękowania dla tylu wspaniałych ludzi i firm, oraz patronowi medialnemu Viva. To dzięki Wam Magiczna Gwiazdka jest taka wyjątkowa☺️!!! Wesołych Świąt!  

Zobacz zdjęcia z wydarzenia
Fot. Materiały Prasowe
Zobacz zdjęcia z wydarzenia
Fot. Materiały Prasowe

Zobacz zdjęcia z wydarzenia
Fot. Materiały Prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.