Oscary 2021 na Instagramie glenn close laura dern
Fot. Instagram: @glennclose @lauradern
o tym się mówi

Oscary 2021 na Instagramie! Jak gwiazdy przygotowywały się do gali?

Zobacz najciekawsze posty!

Redakcja VIVA! 26 kwietnia 2021 13:30
Oscary 2021 na Instagramie glenn close laura dern
Fot. Instagram: @glennclose @lauradern

25 kwietnia 2021 roku odbyła się 93. ceremonia wręczenia Oscarów. Oczywiście w tym roku gala, z racji panującej pandemii koronawirusa, miała inny charakter niż dotychczas. Przede wszystkim nie tak huczny jak do tej pory. Impreza miała miejsce w dwóch różnych lokalizacjach w Los Angeles w Kalifornii: na Union Station Los Angeles i w Dolby Theatre w Hollywood & Highland Center. Oczywiście lista zaproszonych gości była mocna okrojona. Co działo się za kulisami? Jak gwiazdy przygotowywały się do gali? W dobie mediów społecznościowych, nie można pominąć relacji, które celebryci przygotowali dla fanów na sowich profilach na Instagramie!

Zobacz także: Oscary 2021: najlepsze fryzury i makijaże na 93. ceremonii rozdania nagród filmowych

Oskary 2021 na Instagramie - jak wyglądały przygotowania gwiazd do gali?

Kto z nas nie marzy o wyjściu na imprezę? Gwiazdy mają podobnie! Możliwość uczestniczenia w oskarowej gali to w tym roku jeszcze większa radość dla celebrytów. Najsławniejsza gala rozdania nagród była więc w tym roku nie tylko okazją do uhonorowania wybitnych twórców, ale też doskonałą zabawą dla spragnionych towarzyskich spotkań gwiazd. Niektóre ze sławnych osób postanowiły uchylić rąbka tajemnicy i pokazać na sowich profilach zdjęcia lub wideo z przygotowań. Inne sfotografowały się tuż przed wyjściem na galę. Zobaczcie najciekawsze posty!
 

Zobacz także: Oscary 2021! Zobacz najlepsze kreacje gwiazd na 93. ceremonii wręczenia Oscarów!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…