Oscary 2021 na Instagramie glenn close laura dern
Fot. Instagram: @glennclose @lauradern
o tym się mówi

Oscary 2021 na Instagramie! Jak gwiazdy przygotowywały się do gali?

Zobacz najciekawsze posty!

Redakcja VIVA! 26 kwietnia 2021 13:30
Oscary 2021 na Instagramie glenn close laura dern
Fot. Instagram: @glennclose @lauradern

25 kwietnia 2021 roku odbyła się 93. ceremonia wręczenia Oscarów. Oczywiście w tym roku gala, z racji panującej pandemii koronawirusa, miała inny charakter niż dotychczas. Przede wszystkim nie tak huczny jak do tej pory. Impreza miała miejsce w dwóch różnych lokalizacjach w Los Angeles w Kalifornii: na Union Station Los Angeles i w Dolby Theatre w Hollywood & Highland Center. Oczywiście lista zaproszonych gości była mocna okrojona. Co działo się za kulisami? Jak gwiazdy przygotowywały się do gali? W dobie mediów społecznościowych, nie można pominąć relacji, które celebryci przygotowali dla fanów na sowich profilach na Instagramie!

Zobacz także: Oscary 2021: najlepsze fryzury i makijaże na 93. ceremonii rozdania nagród filmowych

Oskary 2021 na Instagramie - jak wyglądały przygotowania gwiazd do gali?

Kto z nas nie marzy o wyjściu na imprezę? Gwiazdy mają podobnie! Możliwość uczestniczenia w oskarowej gali to w tym roku jeszcze większa radość dla celebrytów. Najsławniejsza gala rozdania nagród była więc w tym roku nie tylko okazją do uhonorowania wybitnych twórców, ale też doskonałą zabawą dla spragnionych towarzyskich spotkań gwiazd. Niektóre ze sławnych osób postanowiły uchylić rąbka tajemnicy i pokazać na sowich profilach zdjęcia lub wideo z przygotowań. Inne sfotografowały się tuż przed wyjściem na galę. Zobaczcie najciekawsze posty!
 

Zobacz także: Oscary 2021! Zobacz najlepsze kreacje gwiazd na 93. ceremonii wręczenia Oscarów!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?