Olga Kalicka pokazala mieszkanie
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Olga Kalicka pokazała wnętrza swojego stylowego mieszkania!

Uwagę zwraca przede wszystkim sofa!

Aleksandra Frankowska 3 listopada 2020 19:27
Olga Kalicka pokazala mieszkanie
Fot. Instagram

Olga Kalicka to jedna z piękniejszych polskich aktorek, która chętnie chwali się kadrami z życia prywatnego w sieci. Na jej Instagramie można znaleźć również zdjęcia wnętrz jej nowego mieszkania. Ostatnio pokazała, jak ćwiczy jogę, a internauci mogli podziwiać niesamowicie stylowy pokój gwiazdy. Uwagę zwróciła przede wszystkim sofa w stylu retro.

Olga Kalicka ma nowe mieszkanie

Aktorka niedługo po tym jak została mamą i otworzyła firmę odzieżową, przeprowadziła się też do nowego mieszkania. Na jej Instagramie można podziwiać stylowe wnętrza, urządzone w dość minimalistycznym stylu. Podczas ostatnich ćwiczeń jogi, Kalicka pokazała kawałek salonu i jadalni. Fanów zachwyciły przede wszystkim dodatki i piękne meble.

Kalicka pokazała wnętrza mieszkania

W trakcie wykonywanych przez aktorkę asan, fani mogli podziwiać przepiękne, przestronne wnętrza jej nowego mieszkania. Na środku stoi ciemnobrązowy stół nad którym wiszą stylowe lampki. Ściana salonu ozdobiona została ogromnym zdjęciem panoramy Nowego Jorku. Całość uzupełniona została dodatkami w kolorze butelkowej zieleni. W tym samym odcieniu jest również sofa w stylu retro, która nadała wnętrzu niesamowitego charakteru.

Olga Kalicka pokazala mieszkanie
Fot. Instagram

W dalszej części mieszkania dominuje biel i szarość. Widać, że Olga Kalicka lubuje się w stylu skandynawskim, który można zauważyć przede wszystkim w korytarzu. Da się zauważyć również sporo roślin, które dodatkowo sprawiają, że apartament Kalickiej staje się bardziej przytulny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapewne nie wszyscy wiedzą, że Almette jest produkowane w Polsce - w Węgrowie, na pograniczu Mazowsza i Podlasia. Ja też o tym nie wiedziałam, co jest o tyle zabawne, że cała moja rodzina pochodzi z Sokołowa Podlaskiego, który jest oddalony od Węgrowa o.. 17 kilometrów🙊 Regiony te bogate są w piękną, bujną przyrodę z dala od miejskiego zgiełku - idealne miejsce do produkcji serków ze 100% naturalnych składników🌱Odkryłam również wersję serka śmietankowego bez laktozy, co jest dla mnie istotne😎 P.S mam dla Was konkurs✨: Almette jest z Węgrowa, jego okolice zachwycają widokami z Sowiej Góry. A skąd jesteś Ty? Pokaż nam swoje wyjątkowe miejsce w Polsce, z którego pochodzisz. Dodaj zdjęcie na swój profil, oznacz @almette_polska i dodaj hashtag #KonkursAlmettte i #WyprodukowanowPolsce. Do wygrania są 3 zestawy ziół (w drewnianej skrzyneczce) prosto z Podlasia. Idealne na jesienne dni✨ Konkurs trwa od dzisiaj (14.10) przez tydzień! Zwycięzców ogłoszę na moim Instagramie. Powodzenia! www.almette.pl #Almette #pycha #WyprodukowanoWPolsce #konkurs

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#autumnvibes 🍁

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poznajemy nowe miejsce 🥰

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.