Aleksandra Szwed
Fot. Instagram @aleksandra_szwed
O tym się mówi

Ola Szwed pokazała, jaki wózek wybrała dla dziecka!

Myślicie, że wydala na niego fortunę?

Marta Cieplak 14 lipca 2021 19:30
Aleksandra Szwed
Fot. Instagram @aleksandra_szwed

Aleksandra Szwed, podobnie jak Agnieszka Włodarczyk, na początku lipca 2021 została mamą. I to po raz drugi. Jak dotąd nie zdradziła jednak ani płci ani imienia malucha, choć najnowsze zdjęcia na Instagramie mogą to sugerować. Aktorka pokazała bowiem nowe zdjęcie z wózkiem. Jaki model wybrała? I czy wydała na niego fortunę jak niektóre gwiazdy?

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała wózek dla Nel za ponad osiem tysięcy złotych!

Aleksandra Szwed pokazała wózek dla dziecka. Ile kosztuje?

Ola Szwed urodziła na początku lipca, a już pozuje do zdjęć jak zawodowa modelka! I choć wybrała bezpieczną, lekko oversize'ową stylizację z białą sukienką w roli głównej, i nie możemy zobaczyć jak wygląda jej figura, to i tak jesteśmy pod wrażeniem tego, jak świetnie się prezentuje!

Uwagę przyciąga jednak także wózek, który przy okazji pokazuje Ola Szwed. Ten model marki Kinderkraft, który kosztuje około 2 tysięcy złotych. Jak widać gwiazda wybrała ekonomiczny wariant w przeciwieństwie do koleżanek, których wózki kosztują nawet sześciokrotnie więcej!

Jednak wózek wzbudził wśród fanów bardzo skrajne emocje. Jedni są zachwyceni, że Aleksandra Szwe nie wydała majątku, inni negują wybór przede wszystkim za wybór koloru:

Czarno to widzę

Masakryczne te czarne wózki Latem to się nagrzewają i jest tam gorąco

Matki na kolorowo i porozbierane bo gorąco a dzieci w czarnych pojazdach

Też tak uważacie? Wybrałybyście wózek w jaśniejszych kolorach czy jednak stylowy czarny? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.