Kto tak naprawdę jest mordercą Eleny Alvez?

Agata Zych 26 listopada 2020 19:31

Jesień to zawsze doskonały czas na wieczór z serialami. Kolejny sezon The Crown ma w tej chwili rzeszę fanów, podobnie jest z miniserialem Gambit Królowej, w którym w jedną z głównych ról zagrał sam Marcin Dorociński. Ale HBO Go również przygotowało ciekawą serialową produkcję, w której obsadzono genialnych aktorów. W serialu Od nowa zagrali Nicole Kidman, Hugh Grant oraz świetny jak zawsze Donald Sutherland. Miniserial Od nowa intryguje i pozostawia w napięciu do samego końca, a jego finał będziemy mogli oglądać już 30 listopada.

O czym jest serial Od nowa - HBO Go?

Od nowa bardzo szybko został ogłoszony następcą Wielkich kłamstewek. W dużej mierze może dlatego, że jedną z głównych ról gra w nim sama Nicole Kidman. Podobnie jak w poprzedniej produkcji HBO, Nicole wciela się w rolę żony toksycznego i niebezpiecznego męża. Od nowa również wkracza do świata bogaczy, który pod fasadą drogiej biżuterii, apartamentów i limuzyn skrywa intrygi i ciemne tajemnice. Punktem wyjścia jest morderstwo. Cała historia krąży wokół brutalnego zabójstwa młodej artystki Eleny Alvez (Matilda De Angelis), która przypadkiem znalazła się wśród elit Nowego Jorku. Przez wszystkie 5 odcinków nie dowiadujemy się jednak, kto zabił, a serial co chwilę wyprowadza nowe wątki, które sprawiają że postawiona przez nas teza - kto zabił, zmienia się o 180 stopni.

Obsada Od nowa - wyjątkowa gra aktorska

Zaszufladkowany już amant, 60-letni Hugh Grant w tej roli kompletnie nie przypomina siebie, w pozytywnym słowa tego znaczeniu. Jest tajemniczy, zagadkowy i udowadnia z odcinka na odcinek, że potrafi również zagrać postać dramatyczną. Nicole Kidman, mimo szeregu operacji plastycznych, nadal uwodzi przede wszystkim talentem. Jest wyjątkowa i niezastąpiona. Jak sama aktorka skomentowała końcówkę 5 odcinka, czy dowiemy się kto tak naprawdę zabił Elenę Alvez? I czy matka uwierzy synowi, czy mężowi, jak skończy się ta zawikłana historia?

Jako matka zawsze będę mówić: moje dziecko tego nie zrobiło. Miłość matki jest tak głęboka – umrę, zanim uwierzę, że moje dziecko jest tym, kto to zrobił, zanim w ogóle dopuszczę tę myśl do siebie. Jej miłość do niego jest tak głęboka. I to widać. Mają naprawdę silną więź. Ona nigdy go nie okłamuje. Nawet kiedy Grace wraca do domu po nocy spędzonej z Jonathanem, wciąż go nie okłamuje – zwraca uwagę aktorka.

Kto więc zabił Elenę Alvez? Główna lista podejrzanych wciąż jest krótka i składa się z Jonathana i Grace, do których właśnie dołączył syn Henry (choć prawdopodobnie po prostu chroni któreś z rodziców). Ale są tacy, którzy wciąż podejrzewają Fernanda Alveza, a nawet... Sylvię Steinetz, prawniczkę graną przez Lily Rabe. 

1/6
Serial-HBO-GO-Od-nowa5
Copyright @mat.prasowe HBO
1/6

W rolę zamordowanej Eleny Alvez, wcieliła się piękna młoda włoska aktorka Matilda De Angelis.

2/6
Serial-HBO-GO-Od-nowa3
Copyright @mat.prasowe HBO
2/6

60-letni Hugh Grant, gra podejrzanego o zabójstwo Jonathana. Czy to rzeczywiście on jest mordercą młodej kochanki?

3/6
Serial-HBO-GO-Od-nowa2
Copyright @mat.prasowe HBO
3/6

Nicole Kidman wciela się w rolę wziętej psycholożki, pochodzącej z dobrego domu, szczerze oddanej rodzinie. Ale czy to rzeczywiście jej prawdziwa natura?

4/6
Serial-HBO-GO-Od-nowa
Copyright @mat.prasowe HBO
4/6

Donald Sutherland - serialowy ojciec Nicole Kidman, nieraz zaskakuje widza. Niektórzy uważają, że on również może być mordercą...

5/6
Serial-HBO-GO-Od-nowa4
Copyright @mat.prasowe HBO
5/6

Które z nich zabiło, oboje mieli motyw. Czy to uznany lekarz jest socjopatą, czy może psycholożka zabiła z zazdrości. A może działali razem, chroniąc rodzinę...?

6/6
Odnowa-serial-hbo
Copyright @mat.prasowe HBO
6/6

Finał miniserialu już 30 listopada. Czy dowiemy się wszystkiego, czy będziemy czekać na 2 sezon?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…