Obchodzimy dziś Dzień Słomki do Picia

Gabriela Łaskowska 3 stycznia 2019 14:32

Swą popularność zyskały w 1888 roku, choć tak naprawdę ich prymitywnej wersji używali już Sumerowie w 4 tysiącleciu p.n.e. Słomka do picia, bo o niej mowa, choć nie jest nam niezbędna do życia, sprawia, że każdy napój smakuje dużo lepiej! 

Niestety masowa produkcja słomek, przyczynia się w dużej mierze do zanieczyszczania świata. Co zrobić, aby temu zaradzić? Postaw na designerskie słomki wielokrotnego użytku. Nie dość, że wyglądają o wiele ciekawiej, to do tego jest to o wiele bardziej ekologiczne rozwiązanie.

Obchodzimy dziś Dzień Słomki do Picia! Zastąp tradycyjne plastikowe słomki, tymi drewnianymi lub metalowymi. Gdzie je kupić? Sprawdź!  

1/5
dzień słomki do picia
Copyright @SKINTRUST.PL
1/5

SKINTRUST.PL, 24,99 zł.

2/5
dzień słomki do picia
Copyright @MINIMAL.COM.PL
2/5

MINIMAL.COM.PL, 32,99 zł.

3/5
dzień słomki do picia
Copyright @FAIRTREND.PL
3/5

FAIRTREND.PL, 150 zł. za 500 sztuk

4/5
dzień słomki do picia
Copyright @FRISKA.PL
4/5

ECOSTRAWS, 33,90 zł.

5/5
dzień słomki do picia
Copyright @SHOWROOM.PL
5/5

BALA, 49 zł.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.