Obchodzimy dziś Dzień Słomki do Picia

Gabriela Łaskowska 3 stycznia 2019 14:32

Swą popularność zyskały w 1888 roku, choć tak naprawdę ich prymitywnej wersji używali już Sumerowie w 4 tysiącleciu p.n.e. Słomka do picia, bo o niej mowa, choć nie jest nam niezbędna do życia, sprawia, że każdy napój smakuje dużo lepiej! 

Niestety masowa produkcja słomek, przyczynia się w dużej mierze do zanieczyszczania świata. Co zrobić, aby temu zaradzić? Postaw na designerskie słomki wielokrotnego użytku. Nie dość, że wyglądają o wiele ciekawiej, to do tego jest to o wiele bardziej ekologiczne rozwiązanie.

Obchodzimy dziś Dzień Słomki do Picia! Zastąp tradycyjne plastikowe słomki, tymi drewnianymi lub metalowymi. Gdzie je kupić? Sprawdź!  

1/5
dzień słomki do picia
Copyright @SKINTRUST.PL
1/5

SKINTRUST.PL, 24,99 zł.

2/5
dzień słomki do picia
Copyright @MINIMAL.COM.PL
2/5

MINIMAL.COM.PL, 32,99 zł.

3/5
dzień słomki do picia
Copyright @FAIRTREND.PL
3/5

FAIRTREND.PL, 150 zł. za 500 sztuk

4/5
dzień słomki do picia
Copyright @FRISKA.PL
4/5

ECOSTRAWS, 33,90 zł.

5/5
dzień słomki do picia
Copyright @SHOWROOM.PL
5/5

BALA, 49 zł.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.