Obchodzimy dziś Dzień Słomki do Picia

Gabriela Łaskowska 3 stycznia 2019 14:32

Swą popularność zyskały w 1888 roku, choć tak naprawdę ich prymitywnej wersji używali już Sumerowie w 4 tysiącleciu p.n.e. Słomka do picia, bo o niej mowa, choć nie jest nam niezbędna do życia, sprawia, że każdy napój smakuje dużo lepiej! 

Niestety masowa produkcja słomek, przyczynia się w dużej mierze do zanieczyszczania świata. Co zrobić, aby temu zaradzić? Postaw na designerskie słomki wielokrotnego użytku. Nie dość, że wyglądają o wiele ciekawiej, to do tego jest to o wiele bardziej ekologiczne rozwiązanie.

Obchodzimy dziś Dzień Słomki do Picia! Zastąp tradycyjne plastikowe słomki, tymi drewnianymi lub metalowymi. Gdzie je kupić? Sprawdź!  

1/5
dzień słomki do picia
Copyright @SKINTRUST.PL
1/5

SKINTRUST.PL, 24,99 zł.

2/5
dzień słomki do picia
Copyright @MINIMAL.COM.PL
2/5

MINIMAL.COM.PL, 32,99 zł.

3/5
dzień słomki do picia
Copyright @FAIRTREND.PL
3/5

FAIRTREND.PL, 150 zł. za 500 sztuk

4/5
dzień słomki do picia
Copyright @FRISKA.PL
4/5

ECOSTRAWS, 33,90 zł.

5/5
dzień słomki do picia
Copyright @SHOWROOM.PL
5/5

BALA, 49 zł.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.