Imiona dla dzieci inspirowane roslinami 2020
Fot. Canva
O tym się mówi!

Nowy trend! Rodzice wybierają imiona dla dzieci inspirowane roślinami!

Wiemy, które imiona są najpopularniejsze!

Aleksandra Frankowska 7 października 2020 19:28
Imiona dla dzieci inspirowane roslinami 2020
Fot. Canva

Imiona w Polsce coraz częściej brzmią dość niecodziennie. Ostatnio zaobserwowano nowy trend 2020/2021, który mówi o tym, że Polacy nazywają swoje dzieci nazwami, inspirowanymi roślinami. Najnowsze trendy pokazują, że jeszcze nie jeden raz możemy się zaskoczyć.

Kwiatowe imiona 2020
Fot. Canva

Damskie imiona inspirowane kwiatami – trend 2020/2021

Najnowszy trend na kwiatowe imiona w Polsce jest szczególnie widoczny wśród dziewczynek. Coraz częściej można spotkać je już w szkołach podstawowych i nikogo one nie dziwią. Zebraliśmy te, które wydają się być wykorzystywane najczęściej. Brzmią naprawdę niezwykle i nosi je coraz więcej dziewczynek.

  • Jaśmina
  • Dalia
  • Hortensja
  • Róża
  • Rozalia
  • Dalia
  • Flora
  • Liliana

Kwiatowe imiona 2020
Fot. Canva

Męskie imiona inspirowane kwiatami – trend 2020/2021

Okazuje się, że kwiatowy trend widoczny jest również wśród imion męskich. Znalazło się wśród nich kilka, które w ostatnim czasie cieszą się dość dużą popularnością. W szkołach można spotkać między innymi chłopców o takich imionach jak Wawrzyniec, Hiacynt, Żytomir, Narcyz czy Bazyli.

Prawda, że brzmią bardzo oryginalnie? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.