Imiona dla dzieci inspirowane roslinami 2020
Fot. Canva
O tym się mówi!

Nowy trend! Rodzice wybierają imiona dla dzieci inspirowane roślinami!

Wiemy, które imiona są najpopularniejsze!

Aleksandra Frankowska 7 października 2020 19:28
Imiona dla dzieci inspirowane roslinami 2020
Fot. Canva

Imiona w Polsce coraz częściej brzmią dość niecodziennie. Ostatnio zaobserwowano nowy trend 2020/2021, który mówi o tym, że Polacy nazywają swoje dzieci nazwami, inspirowanymi roślinami. Najnowsze trendy pokazują, że jeszcze nie jeden raz możemy się zaskoczyć.

Kwiatowe imiona 2020
Fot. Canva

Damskie imiona inspirowane kwiatami – trend 2020/2021

Najnowszy trend na kwiatowe imiona w Polsce jest szczególnie widoczny wśród dziewczynek. Coraz częściej można spotkać je już w szkołach podstawowych i nikogo one nie dziwią. Zebraliśmy te, które wydają się być wykorzystywane najczęściej. Brzmią naprawdę niezwykle i nosi je coraz więcej dziewczynek.

  • Jaśmina
  • Dalia
  • Hortensja
  • Róża
  • Rozalia
  • Dalia
  • Flora
  • Liliana

Kwiatowe imiona 2020
Fot. Canva

Męskie imiona inspirowane kwiatami – trend 2020/2021

Okazuje się, że kwiatowy trend widoczny jest również wśród imion męskich. Znalazło się wśród nich kilka, które w ostatnim czasie cieszą się dość dużą popularnością. W szkołach można spotkać między innymi chłopców o takich imionach jak Wawrzyniec, Hiacynt, Żytomir, Narcyz czy Bazyli.

Prawda, że brzmią bardzo oryginalnie? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.