Edyta Pazura
Fot. Instagram/Edyta Pazura
O tym się mówi

Nowoczesna mama - Edyta Pazura podpowiada, jak uczyć się z dziećmi podczas kwarantanny!

Opublikowała edukacyjny film!

Redakcja VIVA! 25 marca 2020 18:31
Edyta Pazura
Fot. Instagram/Edyta Pazura

Edyta Pazura to żona popularnego polskiego aktora Cezarego Pazury. Para poznała się ponad 13 lat temu w pociągu i okazało się, że to prawdziwa miłość. Edyta u boku męża przeszła prawdziwą metamorfozę, z roku na rok wygląda coraz piękniej. Gwiazda jest również mamą trójki dzieci: syna Antoniego, który ma 7 lat i córki Amelii (10 lat) i najmłodszej Rity, która skończyła roczek. Edyta Pazura uwielbia być mamą i naprawdę świetnie sprawdza się w tej roli. Na jej profilu na instagramie, możemy zobaczyć wiele ujmujących fotografii, na których pokazuje swoją trójkę maluchów.

Jak Edyta Pazura pomaga dzieciom w lekcjach podczas kwarantanny?

W czasie kwarantanny spowodowanej koronawirusem, dzieci uczą się same w domu. Szkoły i przedszkola są zamknięte, a od 25 marca większość szkół przeszła na tryb nauki online. Rodzice muszą w tym trudnym czasie poświęcić swoim dzieciom o wiele więcej czasu i wdrożyć codzienny zwyczaj przyswajania wiedzy. Niestety nie wszystkim dzieciom przychodzi to łatwo, niektóre po raz pierwszy mają kontakt z pracą zdalną i zwyczajnie muszą w pierwszej kolejności nauczyć się zasad jej funkcjonowania. Jak w takiej sytuacji radzi sobie Edyta Pazura? Na swoim profilu na Instagramie nagrała specjalny film edukacyjny, który pokazuje jej sposoby na sprawną domową naukę z dziećmi. Więcej porad znajdziesz na blogu gwiazdy.

Planery Edyty Pazury

Na blogu Edyty Pazury, możecie ściągnąć specjalnie przygotowane planery dnia, dzięki którym twoje dziecko o niczym nie zapomni, a Ty będziesz mogła dopilnować każdego zadania domowego, przygotowanego przez nauczycieli. Co napisała Edyta Pazura? "Mam nadzieję, że przygotowane przeze mnie materiały, ułatwią Wam edukację swoich najmłodszych, a planery będziecie mogli wykorzystać także w zaplanowaniu codziennych obowiązków. Wraz z Angeliką M. Talagą oferujemy Wam cztery artykuły o pomysłach na kreatywną i efektywną naukę z plikami do pobrania za darmo. Wierzcie mi, że włożyłam w przygotowanie tych materiałów mnóstwo pracy i serca. Chciałabym, abyście korzystali na 100% z tego co przygotowała dla Was Ciocia Edytka".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak obecnie skutecznie i w prosty sposób zorganizować czas i naukę dzieci? Postanowiłam podzielić się z Wami moim najnowszym patentem, który wykorzystuje w swoim domu od kilku lat 🤗 Ja na przykład przed początkiem każdego tygodniu przygotowuję dla moich dzieci planery dzienne na każdy dzień tygodnia. W zależności od przesłanych zadań szkolnych planujemy opracowanie przedmiotu szkolnego albo rozrywki. W ten sposób wspólnie z dziećmi tworzymy przejrzysty i prosty rozkład dnia. Dzieci uczą się zaplanować swój czas i samodzielnie realizować kolejne zadania, a ja zyskuję kilka dodatkowych chwil dla siebie! Zobaczcie, jakie to proste! Plener dostępny na blogu 🙌🏻 @HP #HPSmartTank #drukujnaprzyszloscinadzis https://tiny.pl/tz4zg

Post udostępniony przez ✨𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚- 𝐌𝐚𝐲𝐛𝐞 𝐁𝐚𝐛𝐲 ✨ (@edyta_pazura)

 

Planer dnia, Edyta Pazura
Fot. blog/imaybebaby.com

Planer dnia, Edyta Pazura
Fot. blog/imaybebaby.com

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Home sweet home 🌾 #backhome

Post udostępniony przez ✨𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚- 𝐌𝐚𝐲𝐛𝐞 𝐁𝐚𝐛𝐲 ✨ (@edyta_pazura)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.