Fot. instagram.com/museelouvre/
PODRÓŻE

Nocleg w tym niezwykłym miejscu brzmi jak spełnienie marzeń!

Tak! Możesz spędzić noc w muzeum!

Ksenia Krasko 4 kwietnia 2019 14:30
Fot. instagram.com/museelouvre/

Piramida Luwru obchodzi swoje 30. urodziny! Aby uczcić to wydarzenie, portal Airbnb proponuje niezwykły konkurs. Jaka nagroda czeka na zwycięzcę? Nocleg w otoczeniu Mona Lizy, Wenus z Milo i innych arcydzieł najbardziej kultowego Muzeum w Paryżu!

Atrakcje w Muzeum Luwr

Ekskluzywna nagroda to wynik współpracy platformy wynajmu krótkoterminowego Airbnb i Muzeum Luwr. Zwycięzca i wybrany przez niego gość będą uprawnieni do wielu atrakcji już 30 kwietnia! Szczęśliwy duet będzie miał okazję na wyjątkową wycieczkę po muzeum w towarzystwie historyka sztuki, aperitif przy Mona Lizie, kolację u stóp Wenus z Milo i kameralny koncert w apartamentach Napoleona III. Kuszący program kulturalny zakończy się noclegiem w specjalnie wybudowanym namiocie – oczywiście pod słynną piramidą!

Chcesz wziąć udział w konkursie? Wystarczy wejść na airbnb.pl/b/louvre przed 12 kwietnia i odpowiedzieć na proste pytanie: dlaczego to Ty będziesz idealnym gościem Mona Lizy? Powodzenia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Musée du Louvre (@museelouvre)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.