Huawei Watch Fit
Fot. mat. prasowa
VIVA! Tylko u nas

Nie lubisz nudy podczas ćwiczeń?

Ten smartwatch jest dla ciebie stworzony!

Artykuł sponsorowany 30 września 2020 13:30
Huawei Watch Fit
Fot. mat. prasowa

Ma aż 96 trybów sportowych, animacje, duży, czytelny wyświetlacz i może wyglądać na 200 różnych sposobów – Huawei Watch Fit z pewnością nie jest czymś, co wymyślono dla osób kochających monotonię!  

Huawei Watch Fit - nowość na rynku

Jeśli nie znosisz rutyny, ciągle próbujesz nowych rodzajów aktywności, lubisz dokładnie wiedzieć, co się dzieje z twoim organizmem, a do tego zależy ci na profesjonalnych wskazówkach, które udoskonalą twój trening, nowy inteligentny zegarek treningowy Huawei Watch Fit jest właśnie dla ciebie.

Huawei Watch Fit  - co ci się w nim spodoba?

Duży wyświetlacz i 200 tarcz do wyboru

Ekran AMOLED ma przekątną 1,64”, a więc wszystko widać na nim jak na dłoni. Dzięki tarczom możesz zmieniać wygląd swojego smartwatcha w zależności od nastroju, kaprysu lub czegokolwiek innego, z pogodą włącznie.  

96 trybów sportowych

Wśród nich są ćwiczenia na siłowni, bieganie, jazda na rowerze, pływanie i joga. Samych kursów fitness jest aż 12! Na pewno znajdziesz coś dla siebie, nawet jeśli ciągle robisz coś nowego!

Automatycznie wykrywanie rodzaju aktywności

Dzięki tej funkcji nie musisz zmieniać ustawień za każdym razem, gdy porzucasz bieganie na rzecz maszerowania albo zamieniasz orbitrek na wiosła. Smartwatch zrobi to samodzielnie.

Huawei Watch Fit
Fot. mat. prasowe
Animacje

Dzięki nim będziesz mieć pewność, że wykonujesz ćwiczenia poprawnie i w odpowiedniej kolejności.

Profesjonalne wskazówki

Podczas treningów twój smartwatch wyświetli ci  praktyczne wskazówki i podpowie co robić np. wówczas, gdy tętno rośnie zbyt szybko. A gdy już skończysz, wyświetli szereg rad, dzięki którym udoskonalisz swój trening.  

Monitoring

Dzięki Watch Fit możesz monitorować m.in. pokonywany dystans, spalane kalorie i tempo. To jeszcze nie wszystko, bo smartwatch wyposażony jest w technologię TruSeen™ 4.0, która umożliwia ciągłe monitorowanie tętna – pomiar przyda ci się nie tylko podczas ćwiczeń, ale również po to, byś mogła zanalizować jakość swojego snu albo określić poziom stresu. Zegarek treningowy umożliwia także kontrolowanie natlenienia krwi oraz określanie maksymalnego pułapu tlenowego (czyli maksymalną ilość tlenu, którą twój organizm może pobrać podczas treningu). Z kolei funkcja TruSleep™ pozwoli ci monitorować czas i fazy snu, diagnozować ewentualne problemy ze snem i – jeśli jest taka potrzeba – dowiedzieć się, jak sobie z nimi radzić.  

Huawei Watch Fit
Fot. mat. prasowe
Możliwość zbierania i analizowania zebranych informacji

By to robić, wystarczy połączyć smartwatcha z aplikacją Huawei Zdrowie.  

Uniwersalność

Watch Fit sprawdza się także w wodzie (spełnia standard 5 ATM), a więc nie musisz go zdejmować, gdy wybierasz się na basen.    

Możliwość wgrania muzyki

Watch Fit pozwala na przechowywanie i słuchanie muzyki bezpośrednio z poziomu zegarka, a to oznacza, że nie musisz zabierać na trening smartfona.  

Zdalna migawka

Za jej pomocą możesz robić zdjęcia. 

3 kolory do wyboru

Smartwatch jest dostępny w kolorze czarnym, zielonym i różowym.

Bardzo wydajna bateria

By ją naładować „do pełna”, co wystarczy nawet na 10 dni pracy, potrzebujesz zaledwie 1,5 godziny. Nie chce ci się tyle czekać? Nie musisz: już 5 minut ładowania pozwala wydłużyć czas pracy o jeden dzień! 

Waga piórkowa

Zegarek treningowy waży zaledwie 34 gramy. To tyle, co nic. 

Komfortowy pasek

Wykonano go z fluoroelastomeru, który nie podrażnia skóry i nadaje zegarkowi odpowiednią elastyczność. 

Huawei Watch Fit możesz kupić m.in. w sklepie internetowym huawei.pl i w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia.

Materiał powstał z udziałem marki Huawei

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.