Te miejsca są naprawdę magiczne!

Marta Roszewska 3 lipca 2018 20:30

Malownicze, sielankowe, spokojne i... po prostu piękne! Polska wieś jest coraz bardziej doceniana przez polskich turystów. Nic dziwnego, zjawiskowych widoków u nas nie brak. Tym, którzy pragną odpocząć od miejskiego zgiełku, proponujemy wakacje właśnie na wsi. Nie czujecie się przekonani? Zobaczcie zdjęcia! 

1/4
Zalipie
Copyright @stock.adobe.com
1/4

Zalipie uważane są za najpiękniejszą wieś w Polsce. Nic dziwnego! Wioska podbiła internet barwnymi zdjęciami malowanych chatek. To zasługa Domu Malarek, w którym lokalni artyści prezentują swoje prace. 

2/4
Lubieszewo
Copyright @materiały prasowe
2/4

Lubieszewo to perełka województwa zachodniopomorskiego. Decydując się na wakacyjny pobyt tutaj, koniecznie wybierzcie się na stawy hodowlane Ryby Lubie - bajkowe widoki i świeża ryba to coś, czego nie da się nie lubić!

3/4
Tokarnia
Copyright @stock.adobe.com
3/4

W Tokarni (woj. świętokrzyskie) znajduje się Muzeum Wsi Kieleckiej, utworzone w 1976 roku. W jego skład wchodzi 25 obiektów architektury drewnianej kielecczyzny. Polecamy tym, którzy lubią długie spacery!

4/4
Bhrugu Aranya
Copyright @materiały prasowe
4/4

 Bhrugu Aranya - choć nie brzmi polsko, to jedno z ciekawszych miejsc do odwiedzenia w polskich górach. To ekowioska, w której ludzie żyją jak niegdyś ludzie na wsiach - w dużych rodzinach, w zgodzie z naturą, daleko od cywilizacji. 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!