Które z nich odwiedzicie tego lata?

MR 1 lipca 2018 19:45

Choć nie należą do najtańszych, to ich design sprawia, że chcielibyśmy zatrzymać się tam na dłuższą chwilę! Te polskie hotele to miejsca, które warto odwiedzić w wakacje 2018. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami z naszej galerii! 

1/5
Hotel Andels, Łódź
Copyright @materiały prasowe
1/5

Andel's Hotel Łódź to hotel otwarty w maju 2009 w zabytkowym budynku dawnej przędzalni fabryki Izraela Poznańskiego w Łodzi przy ulicy Ogrodowej 17. Spodoba się szczególnie fanom architektury przemysłowej, połączonej z nowoczesnym designem. 

Cena za dobę: od 400 zł

2/5
Hotel Baltic Palace, Pobierowo
Copyright @materiały prasowe
2/5

Nowoczesny, lecz wciąż przytulny. Hotel Baltic Palace to nietuzinkowe miejsce w Pobierowie. Miła odmiana po pstrokatych i kiczowatych noclegowniach nadmorskich!

Cena za noc: od 550 zł

3/5
Author Rooms, Warszawa
Copyright @materiały prasowe
3/5

Autor Rooms w Warszawie to nie do końca hotel. Gość czuje się tu jak w prywatnym mieszkaniu! A to zasługa niezwykłego designu! Planujesz weekend w stolicy? Już wiesz gdzie warto zawitać!

Cena za noc: od 500 zł

4/5
Hotel Stary, Kraków
Copyright @materiały prasowe
4/5

Pięciogwiazdkowy hotel Stary, to perełka krakowskiej architektury. Położony jest w pięknej kamienicy oddalonej niecały kilometr od Wawelu. Co najbardziej przykuwa oko, to Luxury Suit, który ma wannę z sąsiadującym łóżkiem!

Cena za noc: od 600 zł

5/5
Hotel Poziom 511, Pobierowo
Copyright @materiały prasowe
5/5

W sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej kryje się prawdziwe piękno designu. Architekt tego dzieła wkomponował hotel Poziom 511 w skałki, dzięki czemu możemy odpoczywać na łonie natury, przebywając w ultranowoczesnym hotelu!

Cena za dobę: od 450 zł

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.