Które z nich odwiedzicie tego lata?

MR 1 lipca 2018 19:45

Choć nie należą do najtańszych, to ich design sprawia, że chcielibyśmy zatrzymać się tam na dłuższą chwilę! Te polskie hotele to miejsca, które warto odwiedzić w wakacje 2018. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami z naszej galerii! 

1/5
Hotel Andels, Łódź
Copyright @materiały prasowe
1/5

Andel's Hotel Łódź to hotel otwarty w maju 2009 w zabytkowym budynku dawnej przędzalni fabryki Izraela Poznańskiego w Łodzi przy ulicy Ogrodowej 17. Spodoba się szczególnie fanom architektury przemysłowej, połączonej z nowoczesnym designem. 

Cena za dobę: od 400 zł

2/5
Hotel Baltic Palace, Pobierowo
Copyright @materiały prasowe
2/5

Nowoczesny, lecz wciąż przytulny. Hotel Baltic Palace to nietuzinkowe miejsce w Pobierowie. Miła odmiana po pstrokatych i kiczowatych noclegowniach nadmorskich!

Cena za noc: od 550 zł

3/5
Author Rooms, Warszawa
Copyright @materiały prasowe
3/5

Autor Rooms w Warszawie to nie do końca hotel. Gość czuje się tu jak w prywatnym mieszkaniu! A to zasługa niezwykłego designu! Planujesz weekend w stolicy? Już wiesz gdzie warto zawitać!

Cena za noc: od 500 zł

4/5
Hotel Stary, Kraków
Copyright @materiały prasowe
4/5

Pięciogwiazdkowy hotel Stary, to perełka krakowskiej architektury. Położony jest w pięknej kamienicy oddalonej niecały kilometr od Wawelu. Co najbardziej przykuwa oko, to Luxury Suit, który ma wannę z sąsiadującym łóżkiem!

Cena za noc: od 600 zł

5/5
Hotel Poziom 511, Pobierowo
Copyright @materiały prasowe
5/5

W sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej kryje się prawdziwe piękno designu. Architekt tego dzieła wkomponował hotel Poziom 511 w skałki, dzięki czemu możemy odpoczywać na łonie natury, przebywając w ultranowoczesnym hotelu!

Cena za dobę: od 450 zł

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.