Niektóre są naprawdę dziwne...

Gabriela Łaskowska 2 października 2018 14:32

Jeśli chodzi o Instagrama, najważniejsze to być zawsze na bieżąco. Aplikacja stale się rozwija, a obowiązujące trendy przychodzą i odchodzą w szalonym tempie. Kto je tworzy? Celebryci, gwiazdy i tzw. instagramerki. Użytkownicy, którzy chcą by ich grupa followersów rosła, naśladują ich sposoby robienia zdjęć, pozy i miny. Nawet, jeśli są one absurdalne.

Jeśli chcesz, by Twój profil był zgodny z obowiązującymi trendami, koniecznie zajrzyj do naszej galerii. Większość zaproponowanych przez nas tendencji, jest estetyczna i warta wypróbowania, ale znajdą się też te… dziwne.  

1/8
instagram trendy
Copyright @INSTAGRAM.COM/kendalljenner
1/8

POZA A`LA BÓL GŁOWY
Jeśli chcesz wyglądać trendy na zdjęciach nie musisz kombinować z pozą. Wystarczy, że jedną ręką delikatnie złapiesz się za głowę, jakby… Cię bolała!

2/8
instagram trendy
Copyright @INSTAGRAM.COM/gigihadid
2/8

HUJI CAM
Zdjęcia wyglądające jak te, wykonane aparatem jednorazowym, to hit! Większość aplikacji posiada teraz filtry, dzięki którym w szybki i prosty sposób obrobisz swoje fotografie.

3/8
instagram trendy
Copyright @INSTAGRAM.COM/jesinta_franklin
3/8

POLAROIDY
Moda na polaroidy wróciła już jakiś czas temu. Dzięki stale rozwijającej się technologii, nie musimy używać Instaxów, żeby je wykonać. Powstało już mnóstwo aplikacji, w których możecie w ten sposób obrobić swoje zdjęcia i przywołać tym samym ducha końca XX wieku.

4/8
instagram trendy
Copyright @INSTAGRAM.COM/bellahadid
4/8

Z PICIEM NA GŁOWIE
Urocze, śmieszne, a może nieco dziwne…? Ocenę zostawiamy Wam, jednak bez wątpienia Bella Hadid wygląda na tym zdjęciu niesamowicie! Mimo kieliszka z winem na głowie…

5/8
instagram trendy
Copyright @INSTAGRAM.COM/kyliejenner
5/8

PHOTOFOX
Jeśli chcecie, by Wasze zdjęcia wyglądały jak zrobione drogim aparatem przez profesjonalnego fotografa, wystarczy, że… ściągniecie odpowiednią aplikację! Photofox sprawi, że każde Wasze zdjęcie będzie właśnie tak wyglądać! 

6/8
instagram trendy
Copyright @INSTAGRAM.COM/kyliejenner
6/8

POZA BARBIE
Pozowanie w ten sposób pięknie wysmukli sylwetkę! Kylie Jenner wie o tym doskonale!

7/8
instagram trendy
Copyright @INSTAGRAM.COM/jemerced
7/8

POTRÓJNE POSTY
Bardzo estetyczne rozwiązanie, ale też trudne do wprowadzenia. Polega na publikowaniu 3 postów po sobie w tym samym klimacie i kolorystyce. Najlepiej, by wszystkie te zdjęcia wykonane były w tym samym miejscu, tej samej stylizacji i z tymi samymi obiektami.

8/8
instagram trendy
Copyright @INSTAGRAM.COM/theundonestore
8/8

LNIANE „FLATLAYSY”
Flatlays to popularny sposób fotografowania biżuterii, jedzenia i innych drobnych przedmiotów. Polega na robieniu zdjęć z lotu ptaka. Kluczowe jest tu odpowiednie skomponowanie rzeczy i tło. Od niedawna królują tła z lnianego materiału.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.