Kto wygrał?
Fot. STOCK ADOBE
O TYM SIĘ MÓWI

Wybrano najlepsze porodowe zdjęcie w 2020 roku!

Ta fotografia zrobi na Was ogromne wrażenie

Redakcja VIVA! 12 lutego 2020 19:03
Kto wygrał?
Fot. STOCK ADOBE

Co roku jest organizowany konkurs Birth Photography Image Competition 2020, który pozwala wyłonić najlepsze zdjęcie porodowe. Celem konkursu jest pokazanie drogi, jaką muszą przejść kobiety przez okres ciąży oraz mają odzwierciedlić ich siłę. W 2020 roku wygrała fotografia o nazwie „Chwila ciszy”, którą wykonała Jessica Vink z VI–Photography. Koniecznie zobaczcie zdjęcie!

Historia wygranej fotografii

Jak zdradziła autorka, zdjęcia zostało wykonane w 22 marca 2019 roku i od razu zobaczyła w nim magię. Początkowo kobieta z fotografii nie zgodziła się na jej publikację, jednak po jakimś czasie zmieniła zdanie. Pracę autorstwa Vink można zobaczyć między innymi na jej Instagramie. Widać, że jest podekscytowana tą fotografią i postanowiła nieco nakreślić historię jej powstania: „Zrobiłam zdjęcie dziecka z łożyskiem na mamie, stąd widoczna krew. Mama odczuwała skurcze i ból w momencie, w którym ją sfotografowałam, a mimo to obraz jest spokojny. Kocham moją pracę. To powołanie, a dzięki tej nagrodzie jeszcze mocniej czuję, że to, co robię, ma sens”. Zobaczcie jak prezentuje się wygrana fotografia oraz inne prace autorstwa Jessicki Vink.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VI-Photography (@jessica_vi_photography)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VI-Photography (@jessica_vi_photography)

TAGI #fotografia

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.