Te upominki spodobają się każdej kobiecie

Redakcja VIVA! 18 grudnia 2018 08:04

Do świąt zostało zaledwie kilka dni! Zastanawiasz się, czym obdarować swoją mamę, siostrę czy przyjaciółkę? W tym roku postaw na coś naprawdę wyjątkowego! Niepraktyczne prezenty, które od razu schowamy na dnie szafy, to największe świąteczne zło. Dlatego zastanów się, czego naprawdę potrzebują osoby, którym zamierzasz kupić prezenty.

Piękny satynowy szlafrok, designerski kalendarz, a może zestaw do masażu...? Te upominki na pewno ucieszą Twoich bliskich! Na jakie prezenty „dla niej” warto postawić? Sprawdź!  

1/8
prezenty dla niej
Copyright @ZLOTEPLAKATY.PL
1/8

Plakat, ZLOTEPLAKATY.PL, 29 zł.

2/8
prezenty dla niej
Copyright @MYGIFTDNA.PL
2/8

Kieliszek do wina, MYGIFTDNA.PL, 34,99 zł.

3/8
prezenty dla niej
Copyright @HM.COM
3/8

Świeczka, H&M, 29,90 zł.

4/8
prezenty dla niej
Copyright @ETAM.PL
4/8

Szlafrok, ETAM.PL, 143,92 zł.

5/8
prezenty dla niej
Copyright @EMAKO.PL
5/8

Zestaw do masażu, EMAKO.PL, 35,99 zł.

6/8
prezenty dla niej
Copyright @DAYDESIGNER.COM
6/8

Kalendarz, DAYDESIGNER.COM, ok. 220 zł.

7/8
prezenty dla niej
Copyright @EMPIK.COM
7/8

Poradnik makijażowy, EMPIK.COM, 28,49 zł.

8/8
Pranamat
Copyright @mat. prasowe
8/8

Potrzebujesz regeneracji po zakupowym szaleństwie? A może bolą cię plecy? Wypróbuj matę do akupresury PRANAMAT która niweluje bóle mięśni, zwalcza migreny oraz, dotleniając komórki mięśni, zwalcza cellulit. Wystarczy, że będziesz używać jej przez ok. 10 minut dziennie. Więcej informacji znajdziesz na pranamat.pl

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.