Te upominki spodobają się każdej kobiecie

Redakcja VIVA! 18 grudnia 2018 08:04

Do świąt zostało zaledwie kilka dni! Zastanawiasz się, czym obdarować swoją mamę, siostrę czy przyjaciółkę? W tym roku postaw na coś naprawdę wyjątkowego! Niepraktyczne prezenty, które od razu schowamy na dnie szafy, to największe świąteczne zło. Dlatego zastanów się, czego naprawdę potrzebują osoby, którym zamierzasz kupić prezenty.

Piękny satynowy szlafrok, designerski kalendarz, a może zestaw do masażu...? Te upominki na pewno ucieszą Twoich bliskich! Na jakie prezenty „dla niej” warto postawić? Sprawdź!  

1/8
prezenty dla niej
Copyright @ZLOTEPLAKATY.PL
1/8

Plakat, ZLOTEPLAKATY.PL, 29 zł.

2/8
prezenty dla niej
Copyright @MYGIFTDNA.PL
2/8

Kieliszek do wina, MYGIFTDNA.PL, 34,99 zł.

3/8
prezenty dla niej
Copyright @HM.COM
3/8

Świeczka, H&M, 29,90 zł.

4/8
prezenty dla niej
Copyright @ETAM.PL
4/8

Szlafrok, ETAM.PL, 143,92 zł.

5/8
prezenty dla niej
Copyright @EMAKO.PL
5/8

Zestaw do masażu, EMAKO.PL, 35,99 zł.

6/8
prezenty dla niej
Copyright @DAYDESIGNER.COM
6/8

Kalendarz, DAYDESIGNER.COM, ok. 220 zł.

7/8
prezenty dla niej
Copyright @EMPIK.COM
7/8

Poradnik makijażowy, EMPIK.COM, 28,49 zł.

8/8
Pranamat
Copyright @mat. prasowe
8/8

Potrzebujesz regeneracji po zakupowym szaleństwie? A może bolą cię plecy? Wypróbuj matę do akupresury PRANAMAT która niweluje bóle mięśni, zwalcza migreny oraz, dotleniając komórki mięśni, zwalcza cellulit. Wystarczy, że będziesz używać jej przez ok. 10 minut dziennie. Więcej informacji znajdziesz na pranamat.pl

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.