Kim Kardashian i Naomi Campbell
Fot. Getty Images
STYL ŻYCIA

Jak zrobić idealne selfie? Te aplikacje Ci w tym pomogą!

Dzięki nim podbijesz Instagram!

Marta Roszewska 23 marca 2018 10:00
Kim Kardashian i Naomi Campbell
Fot. Getty Images

Wybielone kolory, niewymuszony kontrast, delikatne rozświetlenie. Za idealnie wykonanym selfie stoi mnóstwo pracy. Jakie aplikacje na telefonie pomogą Wam uzyskać idealny efekt? Przetestowaliśmy je, abyście mogli zabłysnąć na Instagramie jak królowa selfie Kim Kardashian. Zanim jednak przejdziecie do edycji swojego zdjęcia, zapoznajcie się z niezawodnymi sposobami na idealne selfie. Pamiętajcie jednak, że aplikacje te pomogą Wam tylko w niewielkim stopniu ukryć mankamenty na Waszej fotografii. Nie podpowiemy Wam jak wyszczuplić sylwetkę, czy powiększyć oczy. Dowiecie się natomiast, gdzie i jak możecie pozbyć się prześwietleń, żółtych kolorów czy podkręcić barwy.

Facetune

W tej aplikacji znajdziecie wiele funkcji, które podkręcą Wasze selfie, a jednocześnie jest bardzo prosta w obsłudze. Jedną z pomocnych opcji jest możliwość wybielenia kolorów (i wcale nie mówimy tu o zębach). Gdy robicie zdjęcie na tle kremowej ściany lub przy świetle żarówki, na Waszym zdjęciu pojawią się pożółkłe kolory, których Instagram nie lubi. Dzięki tej aplikacji, będziecie mogli ręcznie pozbyć się, czyli wybielić, takie właśnie miejsca.

VSCO

Aplikacja jest darmowa (choć zawiera tez płatne dodatki, w które warto zainwestować). Dzięki niej skorygujecie kolory oraz światło na zdjęciu. Dodatkowo znajdziecie tu gotowe filtry, które mogą Wam się przydać przy przerabianiu selfie.

Whitagram

Popularna aplikacja, która pozwoli robić grube krawędzie otaczające Wasze selfie. Takie ramki dobrze wyglądają w siatce Instagrama. Dzięki nim, Wasz feed będzie wyglądać spójnie i będzie bardziej "ułożony".

Airbrush

To idealna opcja, by wszystkie Wasze selfie wyglądały na ujednolicone. W zależności od światła, skóra na naszych zdjęciach może nie wyglądać zawsze tak samo. W tej aplikacji znajdziecie funkcję, która pozwoli Wam podkręcić kolor Waszej cery, dzięki czemu zawsze będziecie wyglądać tak samo! 

Selfie z Oskarów
Fot. East News
Selfie Kim Kardashian
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.