Wśród nich jest jeden z Polski!

Gabriela Łaskowska 9 października 2018 19:32

Dziś Instagram to nie tylko miejsce na wrzucanie pięknych zdjęć z wakacji, selfies czy portretów piesków. To narzędzie marketingu. Obecnie szukając miejsc na wyjazdy, często sięgamy właśnie po tę aplikację. To piękne zdjęcie koleżanki w danym miejscu sprawi, że zechcemy tam pojechać.

Klucz do sukcesu? Zadbać o to, by klimat miejsca sprawiał, że goście sami będą chcieli dzielić się ze swoimi obserwatorami pięknymi wnętrzami czy widokiem z okna. Właściciele hotelów są coraz bardziej tego świadomi. I mamy na to dowody. Przedstawiamy 10 najbardziej instagramowych hoteli na świecie!

1/10
instagramowe hotele
Copyright @INSTAGRAM.COM/globehotels
1/10

Anantara Kihavah Maldives Villas, Malediwy
To gwiazda Instagrama 2018 roku według Luxury Travel Advisor. W skład kompleksu wchodzi 80 willi - część z nich znajduje się na pięknej plaży, inne na palach nad lazurowym oceanem.

2/10
instagramowe hotele
Copyright @INSTAGRAM.COM/keemalaphuket
2/10

Keemala Phuket, Tajlandia
Designerskie wille, umiejscowione w sercu tropikalnego lasu, są idealnym miejscem na błogi relaks. Jeśli kochasz naturę, ale nie chcesz rezygnować z luksusu - to miejsce dla Ciebie!

3/10
instagramowe hotele
Copyright @INSTAGRAM.COM/planetdiaries
3/10

Giraffe Manor, Kenia
To coś więcej, niż hotel. To miejsce, gdzie mieszkają przedstawiciele zagrożonego gatunku żyraf. 5-gwiazdkowy hotel jest więc miejscem doskonałym dla miłośników dzikich zwierząt.

4/10
instagramowe hotele
Copyright @INSTAGRAM.COM/Jade Mountain Resort
4/10

Jade Mountain Resort, St. Lucia
To miejsce, to definicja karaibskiego luksusu. Lazurowa tafla wody, nieziemski widok na góry i ten wszechobecny spokój…

5/10
instagramowe hotele
Copyright @INSTAGRAM.COM/lasultanamarrakechofficiel/@wanderitphoto
5/10

La Sultana Marrakech, Maroko
Każdy centymetr tego hotelu, zaprojektowanego w stylu marokańskim, jest niesamowicie dopracowany. Nieważne, której ścianie zrobicie zdjęcie. Fotografia i tak będzie wyglądać bajecznie.

6/10
instagramowe hotele
Copyright @INSTAGRAM.COM/calma_ubud
6/10

Calma Ubud, Bali
To głównie dzięki sąsiadującym polom ryżowym i gęstej dżungli, hotel jest tak wyjątkowy. Umiejscowienie go z dala od plaż i cywilizacji, zapewnia gościom pełny relaks i spokój.

7/10
instagramowe hotele
Copyright @INSTAGRAM.COM/plaza_athenee
7/10

Hôtel Plaza Athénée, Paryż
Znajduje się na pięknej uliczce, ozdobionej bajecznymi kamienicami i drzewami. Jest bardzo popularne na Instagramie. Głównie dlatego, że to z jego balkonów jest najlepszy widok na wieżę Eiffla.

8/10
instagramowe hotele
Copyright @INSTAGRAM.COM/ecocamp
8/10

EcoCamp Patagonia, Chile
To ekologia i luksus w jednym! Domki, zaprojektowane według zasad zrównoważonej architektury, są bardzo urokliwe. A rozciągający się dookoła widok… nieziemski!

9/10
instagramowe hotele
Copyright @INSTAGRAM.COM/northernlightsranch/@chloe_bh
9/10

Northern Lights Ranch, Finlandia
Spanie w tym hotelu, to jak spędzenie nocy pod gwiazdami. Całkowicie oszklone ściany i dach dają wrażenie, jakbyśmy non stop byli na pokazie zorzy polarnej.

10/10
instagramowe hotele
Copyright @INSTAGRAM.COM/campspa/@natkontraktewicz
10/10

Camp Spa, Mazury
Ściśle związane z przyrodą pod każdym względem - zaczynając od wpisujących się w naturę domków, a na ekologicznych i naturalnych produktach, wykorzystywanych w trakcie zabiegów, skończywszy.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.