Monika Jac Jagaciak, Viva! Moda! 3/2018
Fot. Will Vendramini/Complete
o tym się mówi!

Top modelka Monika Jagaciak zrobiła coś, czego nikt się nie spodziewał!

Gwiazda opublikowała bardzo odważne zdjęcie!

Redakcja VIVA! 16 stycznia 2020 12:15
Monika Jac Jagaciak, Viva! Moda! 3/2018
Fot. Will Vendramini/Complete

Monika Jac Jagaciak od sierpnia jest dumną mamą malutkiej Mili. Gwiazda modelingu razem z rodziną mieszka w Nowym Jorku. Czas z córeczką spędza między innymi na spacerach i w domowym zaciszu. Modelka często publikuje zdjęcia z malutką na Instagramie - wszystkie są urocze, ale najnowsze wywołało istną burzę w sieci. Powód? Monika w swoje urodziny pokazała zdjęcie, na którym wystąpiła prawie… nago! Jedyne, co ma na sobie to skarpetki. Supermodelka siedzi na krześle, trzyma na rękach córeczkę i ją karmi. Gwiazda opatrzyła zdjęcie komentarzem: This year Bday suit is #feedingwithlove/Tegoroczny urodzinowy strój to #feedingwithlove. Hashtag #feedingwithlove promuje karmienie piersią, a na Instagramie znajdziecie pod nim wiele pięknych zdjęć mam i maleństw.

Czy uważacie, że takie zdjęcie to piękny i artystyczny sposób na wyrażenie miłości do dziecka czy może jedynie metoda na stworzenie medialnej wrzawy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This year Bday suit is 👌🏼🤱🏻#feedingwithlove

Post udostępniony przez Jac Monika Jagaciak Jankic (@jacmonika)

Córka Moniki urodziła się nad ranem 10 sierpnia 2019 roku. W wakacje Monika opublikowała zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć malutką Milę. Modelka napisała wtedy na Instagramie. 

O 4:44 10 sierpnia w końcu poznaliśmy naszą wspaniałą dziewczynkę - Mila Jankic - Proszę wybaczcie przerwę w publikowaniu w mediach społecznościowych, jako że ten czas przeznaczamy na poznanie się.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.