Monika Jac Jagaciak, Viva! Moda! 3/2018
Fot. Will Vendramini/Complete
o tym się mówi!

Top modelka Monika Jagaciak zrobiła coś, czego nikt się nie spodziewał!

Gwiazda opublikowała bardzo odważne zdjęcie!

Redakcja VIVA! 16 stycznia 2020 12:15
Monika Jac Jagaciak, Viva! Moda! 3/2018
Fot. Will Vendramini/Complete

Monika Jac Jagaciak od sierpnia jest dumną mamą malutkiej Mili. Gwiazda modelingu razem z rodziną mieszka w Nowym Jorku. Czas z córeczką spędza między innymi na spacerach i w domowym zaciszu. Modelka często publikuje zdjęcia z malutką na Instagramie - wszystkie są urocze, ale najnowsze wywołało istną burzę w sieci. Powód? Monika w swoje urodziny pokazała zdjęcie, na którym wystąpiła prawie… nago! Jedyne, co ma na sobie to skarpetki. Supermodelka siedzi na krześle, trzyma na rękach córeczkę i ją karmi. Gwiazda opatrzyła zdjęcie komentarzem: This year Bday suit is #feedingwithlove/Tegoroczny urodzinowy strój to #feedingwithlove. Hashtag #feedingwithlove promuje karmienie piersią, a na Instagramie znajdziecie pod nim wiele pięknych zdjęć mam i maleństw.

Czy uważacie, że takie zdjęcie to piękny i artystyczny sposób na wyrażenie miłości do dziecka czy może jedynie metoda na stworzenie medialnej wrzawy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This year Bday suit is 👌🏼🤱🏻#feedingwithlove

Post udostępniony przez Jac Monika Jagaciak Jankic (@jacmonika)

Córka Moniki urodziła się nad ranem 10 sierpnia 2019 roku. W wakacje Monika opublikowała zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć malutką Milę. Modelka napisała wtedy na Instagramie. 

O 4:44 10 sierpnia w końcu poznaliśmy naszą wspaniałą dziewczynkę - Mila Jankic - Proszę wybaczcie przerwę w publikowaniu w mediach społecznościowych, jako że ten czas przeznaczamy na poznanie się.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.