Poczuj się w „Alicji w Krainie Czarów”!

Marta Roszewska 11 czerwca 2018 13:03

Meow Wolf to meksykańska grupa artystyczno-rozrywkowa z Santa Fe, która powstała w 2008 roku jako kolektyw artystyczny. Firma składa się z blisko 200 artystów z różnych dziedzin, w tym z architektury, rzeźby, malarstwa, fotografii i produkcji wideo, rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej, inżynierii muzycznej i dźwiękowej, pisania narracyjnego, kostiumów i wydajności. Meow Wolf tworzy wciągające, interaktywne doświadczenia, aby przenieść odbiorców w każdym wieku do fantastycznych królestw historii i eksploracji. Zobaczcie sami! 

1/6
Meow Wolf
Copyright @materiały prasowe
1/6

Pierwsza stała instalacja grupy, uruchomiona w marcu 2016 r. przy wsparciu twórcy Game Of Thrones George'a RR Martina.

2/6
Meow Wolf
Copyright @materiały prasowe
2/6

Prezentuje nagrodzony THEA Dom Wiecznego Powrotu, podczas którego goście odkrywają wielowymiarowy dom z tajemnymi przejściami, portalami do magicznych światów, aparatem wspinaczkowym i surrealistyczne, maksymalne i hipnotyzujące wystawy sztuki wraz z centrum nauki dla dzieci.

3/6
Meow Wolf
Copyright @materiały prasowe
3/6

Meow Wolf wierzy w bycie dziwnym, celebrowanie inności, robienie różnych rzeczy, odczuwanie i wyrażanie miłości i wiele innych przyzwoitych rzeczy na tym świecie.

4/6
Meow Wolf
Copyright @materiały prasowe
4/6

Istnieją dziesiątki pokoi, sekretnych przejść i interaktywnych obiektów świetlnych i muzycznych, na których goście mogą godzinami grać.

5/6
Meow Wolf
Copyright @materiały prasowe
5/6

Każdy odwiedzający jest zaproszony do wyboru swojej własnej ścieżki przez wystawę o powierzchni 20 000 m2.

6/6
Meow Wolf
Copyright @materiały prasowe
6/6

Doświadczenie jest odpowiednie dla osób w każdym wieku, ponieważ zapewnia dzieciom fantastyczny świat, w którym można grać, a dorosłym - wyrafinowane wrażenia artystyczne z narracyjną głębią.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.