Poczuj się w „Alicji w Krainie Czarów”!

Marta Roszewska 11 czerwca 2018 13:03

Meow Wolf to meksykańska grupa artystyczno-rozrywkowa z Santa Fe, która powstała w 2008 roku jako kolektyw artystyczny. Firma składa się z blisko 200 artystów z różnych dziedzin, w tym z architektury, rzeźby, malarstwa, fotografii i produkcji wideo, rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej, inżynierii muzycznej i dźwiękowej, pisania narracyjnego, kostiumów i wydajności. Meow Wolf tworzy wciągające, interaktywne doświadczenia, aby przenieść odbiorców w każdym wieku do fantastycznych królestw historii i eksploracji. Zobaczcie sami! 

1/6
Meow Wolf
Copyright @materiały prasowe
1/6

Pierwsza stała instalacja grupy, uruchomiona w marcu 2016 r. przy wsparciu twórcy Game Of Thrones George'a RR Martina.

2/6
Meow Wolf
Copyright @materiały prasowe
2/6

Prezentuje nagrodzony THEA Dom Wiecznego Powrotu, podczas którego goście odkrywają wielowymiarowy dom z tajemnymi przejściami, portalami do magicznych światów, aparatem wspinaczkowym i surrealistyczne, maksymalne i hipnotyzujące wystawy sztuki wraz z centrum nauki dla dzieci.

3/6
Meow Wolf
Copyright @materiały prasowe
3/6

Meow Wolf wierzy w bycie dziwnym, celebrowanie inności, robienie różnych rzeczy, odczuwanie i wyrażanie miłości i wiele innych przyzwoitych rzeczy na tym świecie.

4/6
Meow Wolf
Copyright @materiały prasowe
4/6

Istnieją dziesiątki pokoi, sekretnych przejść i interaktywnych obiektów świetlnych i muzycznych, na których goście mogą godzinami grać.

5/6
Meow Wolf
Copyright @materiały prasowe
5/6

Każdy odwiedzający jest zaproszony do wyboru swojej własnej ścieżki przez wystawę o powierzchni 20 000 m2.

6/6
Meow Wolf
Copyright @materiały prasowe
6/6

Doświadczenie jest odpowiednie dla osób w każdym wieku, ponieważ zapewnia dzieciom fantastyczny świat, w którym można grać, a dorosłym - wyrafinowane wrażenia artystyczne z narracyjną głębią.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.