Blogerka pochwaliła się pokojem dla dziecka!

Weronika Kostyra 29 stycznia 2019 15:02

Styl Kasi Tusk to synonim elegancji, prostoty i minimalizmu. Poza stylizacjami i przepisami kulinarnymi blogerka często pokazuje wnętrza swojego domu. Na zdjęciach często pojawia się jej pupil – pies Portos rasy springer spaniel angielski. Mieszkanie w starej kamienicy w Sopocie wymagało dużych nakładów pracy. Remont zajął jej dużo czasu, ponieważ Kasia chciała zadbać o każdy detal, ale było warto, bo efekty są spektakularne!

Mieszkanie Kasi Tusk w Sopocie

Na blogu Kasia Tusk pisała wtedy: Zapewne spora część z Was wie, że od dłuższego czasu walczę z remontem – niestety mieszkania w starych kamienicach są pod tym względem wyjątkowo wymagające. O każdą gotową przestrzeń staram się zadbać najlepiej jak umiem, tak aby najszybciej zapomnieć o wciąż niewykończonych miejscach w przedpokoju i wystających kablach ze ściany w kuchni. Kilka brakujących detali i rozłożenie swoich ulubionych rzeczy szybko pomaga poczuć domową atmosferę.

Ostatecznie wystrój mieszkania jest niezwykle spójny i wysmakowany. Dominują w nim biel, szarości i drewno, co sprawia, że mieszkanie jest bardzo jasne, cała jego przestrzeń jest pełna światła. Jego minimalistyczny styl jest bliski wystrojowi skandynawskiemu. Weranda domu została przekształcona na kuchnię, której serce stanowi luksusowa (i bardzo droga) kuchenka, a wrażenie czystości potęgują marmurowe blaty. Bardzo elegancka jest także łazienka, gdzie złote kurki dały wyrafinowany efekt.

Jeżeli chodzi o wystrój, biały to ulubiony kolor Kasi Tusk: Kolor biały cieszy się dużą popularnością w aranżacji wnętrz. Nic dziwnego! Poza tym, że jest modny oraz pasuje do wszystkiego, jest również praktyczny. Optycznie powiększa wnętrze, dzięki niemu przestrzeń wydaje się jaśniejsza i czystsza. To właśnie dlatego zyskał taką popularność w Skandynawii, gdzie w ciągu roku do wnętrza wpada mniejsza ilość słońca. Biel jest ponadczasowa i odnajduje się w każdym stylu. Aby uniknąć surowego efektu laboratorium, możemy przełamać biel takimi dodatkami jak miękkie, puszyste tkaniny czy przytulne detale w ożywionych kolorach. W skandynawskim wnętrzu często wprowadza się surowe drewno i stonowaną gamę kolorów. Całość tworzy spokojny, prosty ale też przyjazny klimat. W stylu prowansalskim wokół bieli aranżuje się naturalne materiały jak drewno, len, wiklina z kolorami écru i pastele. Dobrze dobrany odcień na ścianach sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Kasia Tusk urządza pokój dla dziecka

Ostatnio blogerka pochwaliła się na swoim profilu instagramowym pokojem dla swojego dziecka! Jej obserwatorzy mieli okazję zobaczyć postępy z prac remontowych w nim. Pokój, jak reszta mieszkania, jest przestronny i jasny. Białe ściany i jasna drewniana podłoga idealnie komponują się z boazerią, zamontowaną na ścianach. Widać, że Kasia Tusk wkłada całe serce w jego urządzenie. Nie możemy doczekać się efektów!

Koniecznie zobaczcie zdjęcia galerii! Jak podoba się wam mieszkanie Kasi Tusk?  

1/9
mieszkanie Kasi Tusk
Copyright @INSTAGRAM.COM/MAKElIFEEASIER_PL
1/9

Blogerka pochwaliła się ostatnio pokojem dla dziecka na swoim Instagramie!

2/9
Dom Kasi Tusk
Copyright @Make Life Easier / makelifeeasier.pl
2/9

Zazdrościmy tej niezwykłej kuchni w stylu retro.

3/9
mieszkanie Kasi Tusk
Copyright @INSTAGRAM.COM/MAKElIFEEASIER_PL
3/9

Wystrój salonu idealnie oddaje nastrój hygge.

4/9
mieszkanie Kasi Tusk
Copyright @INSTAGRAM.COM/MAKElIFEEASIER_PL
4/9

Przytulna, choć dosyć minimalistyczna, sypialnia, to jedno z naszych ulubionych pomieszczeń w mieszkaniu Kasi Tusk.

5/9
mieszkanie Kasi Tusk
Copyright @INSTAGRAM.COM/MAKElIFEEASIER_PL
5/9

Kto nie chciałby mieć tak pięknie oświetlonej sypialni...?

6/9
mieszkanie Kasi Tusk
Copyright @INSTAGRAM.COM/MAKElIFEEASIER_PL
6/9

Kasia Tusk wie co zrobić, aby nawet wystrój łazienki wyglądał zachwycająco!

7/9
mieszkanie Kasi Tusk
Copyright @INSTAGRAM.COM/MAKElIFEEASIER_PL
7/9

Bardzo elegancka jest także łazienka, gdzie złoty kran dał wyrafinowany efekt.

8/9
mieszkanie Kasi Tusk
Copyright @INSTAGRAM.COM/MAKElIFEEASIER_PL
8/9

Minimalistyczny styl w mieszkaniu bliski jest wystrojowi skandynawskiemu.

9/9
Dom Kasi Tusk
Copyright @Make Life Easier / makelifeeasier.pl
9/9

Ten taras, to idealne miejsce na wiosennego grilla!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.