Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
dzieci gwiazd

Michał Wiśniewski pokazał wózek synka! To się nazywa luksus!

Ile kosztuje wózek małego Falco Amadeusa?

Redakcja VIVA! 29 marca 2021 16:30
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski poznał swoją piątą żonę prawie dwa lata temu. Pola Wiśniewska jest fotografką, a z Michałem poznała się poprzez jeden z portali społecznościowych. Para zaczęła spotykać się w kwietniu 2019: „Poznaliśmy się z Polą na portalu, gdzie ja nie byłem Michałem Wiśniewskim, bo trochę mi nie wypadało i to była taka niespodzianka. I nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Poszliśmy na spacer z psami. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła”, powiedział Wiśniewski podczas rozmowy na Instagramie z Krzysztofem Ibiszem. Para właśnie doczekała się potomka (oboje mają po czwórce dzieci z poprzednich związków). Michał wiśniewski chętnie chodzi z małym Falco Amadeusem na spacery. Jaki wózek wybrali dl chłopca rodzice?
 

ZOBACZ TEŻ:  Michał Wiśniewski po raz pierwszy tak szczerze o piątym ślubie i ukochanej Poli. „Jest wyjątkowa, inna niż moje pozostałe partnerki”
 

Ile kosztuje wózek synka Michała Wiśniewskiego?

Lider Ich Troje maj już czwórkę dzieci z poprzednich związków. Z drugą eksżoną, Martą „Mandaryną” Wiśniewską, ma dwójkę dzieci: Xaviera Michała (18 lat) i Fabienne Martę (17 lat). Z trzecią eksżoną, Anną Świątczak, piosenkarz też ma dwójkę dzieci: Etiennette Annę (14 lat) i Vivienne Viennę (12 lat). Falco Amadeus urodził się, gdy gwiazdor ma 49 lat, ale późne tacierzyństwo nie przeszkadza mu być zaangażowanym rodzicem. Na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcia, na których pokazał wózek swojego synka. Pochodzi on z kolekcji Joolz i w kosztuje około 5000 zł!

wozek synka Michala Wisniewskiego
Fot. Instagram: @m_wisniewski1972

wozek synka Michala Wisniewskiego ile kosztuje
Fot. Instagram: @m_wisniewski1972

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…