blanka-lipinska-mieszkanie-lazienka-metamorfoza-1
Fot. Marlena Bielińska/Move
domy gwiazd

Metamorfoza łazienki w mieszkaniu Blanki Lipińskiej to majstersztyk!

Pisarka odmieniła ten apartament nie do poznania!

Redakcja VIVA! 4 września 2020 13:30
blanka-lipinska-mieszkanie-lazienka-metamorfoza-1
Fot. Marlena Bielińska/Move

Autorka trylogii książkowej: 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni Blanka Lipińska niedawno wprowadziła się do nowego mieszkania, które wynajmuje na warszawskim Wilanowie. Gwiazda podjęła decyzję o wynajęciu, a nie kupnie apartamentu w miasteczku Wilanów, ale wnętrza urządziła po swojemu. Remont dokumentowała na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 666 tysięcy followersów. Trzeba przyznać, że mieszkanie wygląda wspaniale, a Blanka razem ze swoim partnerem Baronem może tu spędzać wspaniałe chwile.

Metamorfoza łazienki w mieszkaniu Blanki Lipińskiej

Najnowszy wpis na Instastories, dotyczący nowego mieszkania pisarki wzbudził sensację wśród fanów! Gwiazda pokazała, jak zmieniła się łazienka w mieszkaniu. Blok, w którym mieszka Blanka nie jest stary, ale ma już ponad 10 lat, więc nic dziwnego, że łazienka była urządzona w stylu, który teraz jest już niemodny. Zielono-białe kafelki w kwiatki absolutnie nie pasują do współczesnych trendów (jeśli kiedykolwiek w ogóle mogły być na czasie!). Blanka, z pomocą designerki wnętrz Aleksandry Ziareq, przeprowadziła metamorfozę tej łazienki. Teraz utrzymana jest ona w supermodnej biało-szaro-czarnej tonacji. Nas zachwyciły czarna armatura umywalkowa i drewniana szafka pod umywalkę. Wielkie okrągłe lustro w czarnej ramie dopełnia wnętrze.

blanka-lipinska-mieszkanie-lazienka-metamorfoza-jak-zrobiona-instagram-1
Fot. Instagram: @blanka_lipinska

Taras w mieszkaniu Blanki Lipińskiej

Łazienka to nie koniec zmian w apartamencie pisarki! Gwiazda mieszka na ostatnim piętrze, a więc do swojej dyspozycji ma przestronny taras. Lipińska stworzyła tu prawdziwą rajską oazę. Klimatem taras Lipińskiej przypomina… wakacje na Bali lub w meksykańskim Tulum! Zapewne właśnie o uzyskanie takiego efektu chodziło pisarce. Jeden z postów na Instastories opatrzyła komentarzem: „Jak @olaziareq urządzi taras, to mamy Tulum na Wilanowie”.

blanka-lipinska-mieszkanie-taras-metamorfoza-jak-zrobiona-instagram-2
Fot. Instagram: @blanka_lipinska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tęsknić to mieć nadzieje, że coś wróci 🙏🏼

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.