Melanie Griffith
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Melanie Griffith pokazała, jak ćwiczy i... zachwyciła figurą!

Jak prezentuje 62-letnia aktorka?

Redakcja VIVA! 30 marca 2020 16:30
Melanie Griffith
Fot. East News

W latach 90. Melanie Griffith była uznawana za jedną z piękniejszych aktorek, które zasłynęły w  Hollywood. Sławę przyniosła jej między innymi rola w Pracującej dziewczynie, gdzie wciela się w rolę Tessy McGill. Niestety z upływem lat zmieniał się wygląd aktorki, a ona dostawała coraz mniej ról filmowych.  Swoje smutki topiła w alkoholu, narkotykach, a ostatecznie postanowiła zmienić wygląd z pomocą operacji plastycznych. Jak przez lata donosiły zagraniczne media, korzystała z zabiegów bez umiaru, a finalnie jej twarz wyglądała jeszcze gorzej. Po latach artystka bardziej dba o siebie i stawia przede wszystkim na pielęgnację oraz zdrowe nawyki. Ostatnio gwiazda została przyłapana podczas porannych ćwiczeń. Jak prezentuje się jej figura? Koniecznie czytajcie dalej!

Trening gwiazdy

Podczas treningu artystka była nie do poznania. Zdecydowała się na obcisłe legginsy, obszerną bluzę, a ponadto kamuflowała się za ciemnymi okularami i czapką baseballówką. Gwiazda zdecydowała się na jogging i widać, że ćwiczenia przynoszą ogromny rezultat. Ten sport to świetna alternatywa dla tych, którzy nie do końca lubią siłownię, a chcą mimo wszystko prowadzić aktywny styl życia.

Melanie może pochwalić się dzięki temu smukłą sylwetką, którą dodatkowo podkreślił modny, sportowy outifit. Ponadto, na Instagramie gwiazda zdecydowała się na dość odważny krok i opublikowała zdjęcie, na którym pozuje wyłącznie w bieliźnie. Tu również nie dostrzeżemy żadnych mankamentów. Aktorka może pochwalić się nienaganną figurą i zdrową skórą. Koniecznie zobaczcie fotografie i oceńcie figurę Griffith!  

Melanie Griffith
Fot. EAST NEWS

Melanie Griffith
Fot. EAST NEWS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MELANIE (@melaniegriffith)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.