Madonna wynajmie apartament Harry'emu i Meghan?
Fot. Getty Images
domy gwiazd

Meghan i Harry wynajmą apartament Madonny w Nowym Jorku?

Taką ofertę trudno odrzucić…

Redakcja VIVA! 6 lutego 2020 20:30
Madonna wynajmie apartament Harry'emu i Meghan?
Fot. Getty Images

„Widok z apartamentu przy Central Park West jest na pewno lepszy niż z pałacu Buckingham. Nie trzeba patrzeć na grupkę facetów w wełnianych czapkach”, „Hej, nie uciekajcie do Kanady. Tam jest tak nudno!”, „Pozwolę im wynająć mój apartament przy Central Park West” - w ten sposób Madonna - w wideo, które opublikowała na Instagramie - zachęca Meghan i Harry'ego do przenosin do Nowego Jorku!

Gwiazda nagrała to wideo na backstage'u swojego koncertu w Londynie podczas trwającej właśnie trasy koncertowej Madame X Tour. Gwiazda nalegała, aby książę Harry i Meghan Markle wynajęli jej mieszkanie przy Central Parku w Nowym Jorku. Jak Madonna próbuje przekonać parę książęcą, że USA to dla nich lepsze rozwiązanie niż Kanada?  „Pozwolę im podnajmować moje mieszkanie w Central Park West. W apartamencie znajdują się dwie sypialnie. Tu jest  najlepszy widok na Manhattanie. Niesamowity balkon. To będzie dla nich najlepsze rozwiązanie”.

Apartament Madonny do wynajęcia

Trzeba przyznać, że Madonna umie zareklamować swoją rezydencję! Harry i Meghan będą mieli twardy orzech do zgryzienia. W końcu taka propozycja od samej Madonny nie zdarza się często!

Ale nikt nie będzie wynajmował kota w worku! Postanowiliśmy przypatrzeć się apartamentowi Madonny. Gwiazda kupiła go wiele lat temu, a wart jest około 7 milionów dolarów. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej części Manhattanu pod adresem W. 64th Street i Central Park West. Czy będąc na miejscu Harry'ego i Meghan skorzystalibyście z propozycji Madonny? 

Madonna wynajmie apartament Harry'emu i Meghan?
Fot. Getty Images

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.