Meghan i Harry mowa ciała
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Meghan i Harry nie czują się bezpiecznie w Los Angeles? Para zatrudnia dodatkową ochronę!

Fani uprzykrzają im życie?

Redakcja VIVA! 2 czerwca 2020 15:30
Meghan i Harry mowa ciała
Fot. Getty Images

Harry i Meghan postanowili zrezygnować z książęcych tytułów, ponieważ marzyli o życiu z dala od mediów. Młodzi rodzice wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i obecnie przebywają w Los Angeles. Niestety ich decyzja sprawiła, że tylko podsycili zainteresowanie swoimi osobami. Choć starają się zachować prywatność, w LA aż roi się od fotografów, którzy za wszelką cenę chcą im zrobić zdjęcie. Mimo doświadczonej ochrony papparazzi udało się zrobić zdjęcia za pomocą... dronów. Czy w aktualnym miejscu zamieszkania nie czują się już bezpiecznie?

Harry i Meghan - gdzie mieszkają?

Obecnie Harry i Meghan mieszkają w posiadłości należącej do aktora Tylera Perry'ego. Para cały czas szuka wymarzonej posiadłości. Małżonkowie bardzo chcieliby zachować prywatność, niestety w dalszym ciągu muszą mierzyć się z uciążliwymi fotografami. Ostatnio zatrudnili nawet dodatkowo profesjonalną ochronę, która niegdyś strzegła domu aktora i zna posiadłość, jak własną kieszeń. Według doniesień serwisu StyleCaster, Meghan i Harry koszty pokrywają z własnej kieszeni.

Jak się okazuje, sąsiedzi wnuka królowej Elżbiety również nie są zachwyceni panującą obecnie sytuacją. Dom oraz dzielnica jest obserwowana przez papparazzi, którzy są po prostu uciążliwi. Czy Meghan i Harry postanowią mimo to zostać w Hollywood, a może zaszyją się w innym miejscu?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.