Książę Harry i księżna Meghan w Nowej Zelandii. Maorysi, wpadka pary, złamany protokół i ciążowy brzuszek Meghan
Fot. HAGEN HOPKINS/AFP/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry wybrali się na luksusowe wakacje przed narodzinami dziecka

Zobaczcie zdjęcia tego hotelu!

Gabriela Czernecka 6 kwietnia 2019 15:05
Książę Harry i księżna Meghan w Nowej Zelandii. Maorysi, wpadka pary, złamany protokół i ciążowy brzuszek Meghan
Fot. HAGEN HOPKINS/AFP/East News

Księżna Meghan urodzi lada chwila. Za sobą ma osiem pracowitych miesięcy. Wraz z księciem Harrym uczestniczyła w pierwszej oficjalnej podróży po Nowej Zelandii, Australii i Królestwie Tonga. Co rusz pojawiała się także na różnego rodzaju wyjściach, galach czy przedsięwzięciach, którym patronuje. Miesiąc przed porodem wzięła sobie urlop. Okazuje się, że na moment przed narodzinami pierwszego potomka, książę Harry postanowił dać ukochanej odrobinę luksusu i zabrał ją na wypoczynek do bajecznego hotelu Heckfield Place. Zobaczcie wnętrza tej rezydencji! 

Luksusowe wakacje Meghan i Harry'ego w hotelu Heckfield Place

Na świecie niebawem pojawi się ich pierwsze dziecko. Książęca para Sussex postanowiła wykorzystać ostatnie chwile we dwoje i wybrała się na krótki wypoczynek. Książę Harry i księżna Meghan wyjechali do Heckfield Place. To luksusowy hotel chętnie odwiedzany przez gwiazdy, takie jak Liv Tyler czy Carę i Pippę Delevingne. Składa się z 45 apartamentów, położonych w pobliżu dwóch jezior. W okolicy znajduje się las, ogrody, a także SPA do dyspozycji gości.

Kiążęca para wybrała Long Room obejmujący jadalnię, sypialnię, kominek, prywatny pokój gościnny, taras oraz… osobistego lokaja. Na terenie hotelu znajduje się ceniona przez Michelin restauracja. Hotel posiada własną farmę, na której zwierzęta traktowane są zgodnie z ekologicznym chowem.

Podobno nocleg w takim miejscu kosztuje około 10 tysięcy funtów, czyli jakie 50 tysięcy złotych. Jak podaje The Sun „Meghan jest coraz bliżej rozwiązania, dlatego Harry chce jej dogodzić”, czytamy. Zobaczcie, jak wyglądają wnętrza tego hotelu. Warte swojej ceny? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Heckfield Place (@heckfield_place)

Fot. EAST NEWS
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.