Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O tym się mówi!

Martyna Wojciechowska w wyjątkowym makijażu pokazała swój salon!

Charakteryzację wykonała jej córka Marysia!

Aleksandra Frankowska 7 marca 2021 18:27
Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Martyna Wojciechowska jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Tym razem dziennikarka i podróżniczka pokazała makijaż, który wykonała jej nastoletnia córka Marysia. Fani dopatrzyli się również salonu, który widać w tle – kominek robi ogromne wrażenie!

Martyna Wojciechowska w zjawiskowym makijażu

Wojciechowska w tym roku więcej czasu spędza w domu, a wszystko to z powodu pandemii koronawirusa, która pokrzyżowała jej wiele planów podróżniczych. Najważniejszego dnia w jej życiu nie popsuł jednak nawet wirus i szczęśliwie w 2020 roku wyszła za mąż za Przemka Kossakowskiego, a ich zjawiskowy ślub w kilku kadrach również można było zobaczyć na ich Instagramach.

Na najnowszym zdjęciu na swoim Instagramie Wojciechowska pokazała się w zjawiskowym makijażu, który wykonała jej córka Marysia. Nie jest to pierwszy raz, kiedy nastolatka próbuje swoich sił w wizażu. Wiemy, że jej idolką jest sama Red Lipstick Monster! Jak oceniacie kreski wykonane eyelinerem? Według nas wyglądają bardzo profesjonalnie, a sama Martyna napisała, że czuje się w nich wyjątkowo kobieco!

Martyna Wojciechowska pokazała salon

Na zdjęciu dziennikarki, w tle widać także jej salon. W oczy rzuca się przede wszystkim piękny kominek, który w chłodne wieczory jest z pewnością ulubionym elementem w domu. Wnętrze wydaje się bardzo przytulne i jednocześnie przestronne. Jasne ściany, drewniana podłoga i piękne oświetlenie sprawiają, że salon Wojciechowskiej wygląda jak z żurnala!

W większości pomieszczeń w domu Wojciechowskiej dominują biel oraz drewno. Dziennikarka świetnie komponuje je z dodatkami, które są wspomnieniami z podróży. W jej otoczeniu nie brakuje również książek, które nie tylko czyta, ale również pisze! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…