Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O tym się mówi!

Martyna Wojciechowska w wyjątkowym makijażu pokazała swój salon!

Charakteryzację wykonała jej córka Marysia!

Aleksandra Frankowska 7 marca 2021 18:27
Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Martyna Wojciechowska jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Tym razem dziennikarka i podróżniczka pokazała makijaż, który wykonała jej nastoletnia córka Marysia. Fani dopatrzyli się również salonu, który widać w tle – kominek robi ogromne wrażenie!

Martyna Wojciechowska w zjawiskowym makijażu

Wojciechowska w tym roku więcej czasu spędza w domu, a wszystko to z powodu pandemii koronawirusa, która pokrzyżowała jej wiele planów podróżniczych. Najważniejszego dnia w jej życiu nie popsuł jednak nawet wirus i szczęśliwie w 2020 roku wyszła za mąż za Przemka Kossakowskiego, a ich zjawiskowy ślub w kilku kadrach również można było zobaczyć na ich Instagramach.

Na najnowszym zdjęciu na swoim Instagramie Wojciechowska pokazała się w zjawiskowym makijażu, który wykonała jej córka Marysia. Nie jest to pierwszy raz, kiedy nastolatka próbuje swoich sił w wizażu. Wiemy, że jej idolką jest sama Red Lipstick Monster! Jak oceniacie kreski wykonane eyelinerem? Według nas wyglądają bardzo profesjonalnie, a sama Martyna napisała, że czuje się w nich wyjątkowo kobieco!

Martyna Wojciechowska pokazała salon

Na zdjęciu dziennikarki, w tle widać także jej salon. W oczy rzuca się przede wszystkim piękny kominek, który w chłodne wieczory jest z pewnością ulubionym elementem w domu. Wnętrze wydaje się bardzo przytulne i jednocześnie przestronne. Jasne ściany, drewniana podłoga i piękne oświetlenie sprawiają, że salon Wojciechowskiej wygląda jak z żurnala!

W większości pomieszczeń w domu Wojciechowskiej dominują biel oraz drewno. Dziennikarka świetnie komponuje je z dodatkami, które są wspomnieniami z podróży. W jej otoczeniu nie brakuje również książek, które nie tylko czyta, ale również pisze! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?