martyna-gliwinska-pokoj-dziecka-kazika-jak-urzadzila-2020-motywy-indianskie
Fot. Instagram: @martyna.gliwinska
domy gwiazd

Martyna Gliwińska pokazała pokój małego Kazika!

Takiego wystroju nikt się nie spodziewał! Co zaskakuje we wnętrzu?

Redakcja VIVA! 1 lipca 2020 10:00
martyna-gliwinska-pokoj-dziecka-kazika-jak-urzadzila-2020-motywy-indianskie
Fot. Instagram: @martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska na swoim profilu na Instagramie ma ponad 43 tysiące obserwujących. Matka dziecka Jarosława Bieniuka pokazała już swoim fanom małego Kazika. Teraz przyszła kolej na… pokój chłopczyka! Na Instastories mogliśmy podziwiać zdjęcie ślicznie urządzonego wnętrza. W pokoju królują delikatne pastelowe barwy, nawiązujące do stylu retro. Klasyczne łóżeczko stoi a tle modnie pomalowanej ściany z granatowym pasem. Hitem w pokoju jest lampa, która przywodzi na myśl chmurę na niebie!

martyna-gliwinska-pokoj-dziecka-kazika-jak-urzadzila-2020-motywy-indianskie-wnetrze-styl-retro
Fot. Instagram: @martyna.gliwinska

Ozdoby w pokoju synka Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka

Niezwykle ciekawie prezentuje się spersonalizowana drewniana podświetlana tabliczka z imieniem chłopczyka. Martyna zdradziła swoim fanom, że pochodzi ona ze sklepu z ramkami Homi Design.

To jednak nie wszystkie ozdoby w pokoju. Królują motywy indiańskie! Łóżeczko zdobi jasnobrązowe tipi z łapaczem snów. Na ścianie obok łóżeczka wisi makrama, którą Martyna wykonała własnoręcznie, a także bałwanek, który jest podobno pamiątką po dziadku Gliwińskiej. To właśnie po nim imę otrzymał mały Kazio!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.