martyna-gliwinska-pokoj-dziecka-kazika-jak-urzadzila-2020-motywy-indianskie
Fot. Instagram: @martyna.gliwinska
domy gwiazd

Martyna Gliwińska pokazała pokój małego Kazika!

Takiego wystroju nikt się nie spodziewał! Co zaskakuje we wnętrzu?

Redakcja VIVA! 1 lipca 2020 10:00
martyna-gliwinska-pokoj-dziecka-kazika-jak-urzadzila-2020-motywy-indianskie
Fot. Instagram: @martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska na swoim profilu na Instagramie ma ponad 43 tysiące obserwujących. Matka dziecka Jarosława Bieniuka pokazała już swoim fanom małego Kazika. Teraz przyszła kolej na… pokój chłopczyka! Na Instastories mogliśmy podziwiać zdjęcie ślicznie urządzonego wnętrza. W pokoju królują delikatne pastelowe barwy, nawiązujące do stylu retro. Klasyczne łóżeczko stoi a tle modnie pomalowanej ściany z granatowym pasem. Hitem w pokoju jest lampa, która przywodzi na myśl chmurę na niebie!

martyna-gliwinska-pokoj-dziecka-kazika-jak-urzadzila-2020-motywy-indianskie-wnetrze-styl-retro
Fot. Instagram: @martyna.gliwinska

Ozdoby w pokoju synka Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka

Niezwykle ciekawie prezentuje się spersonalizowana drewniana podświetlana tabliczka z imieniem chłopczyka. Martyna zdradziła swoim fanom, że pochodzi ona ze sklepu z ramkami Homi Design.

To jednak nie wszystkie ozdoby w pokoju. Królują motywy indiańskie! Łóżeczko zdobi jasnobrązowe tipi z łapaczem snów. Na ścianie obok łóżeczka wisi makrama, którą Martyna wykonała własnoręcznie, a także bałwanek, który jest podobno pamiątką po dziadku Gliwińskiej. To właśnie po nim imę otrzymał mały Kazio!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.