martyna-gliwinska-pokoj-dziecka-kazika-jak-urzadzila-2020-motywy-indianskie
Fot. Instagram: @martyna.gliwinska
domy gwiazd

Martyna Gliwińska pokazała pokój małego Kazika!

Takiego wystroju nikt się nie spodziewał! Co zaskakuje we wnętrzu?

Redakcja VIVA! 1 lipca 2020 10:00
martyna-gliwinska-pokoj-dziecka-kazika-jak-urzadzila-2020-motywy-indianskie
Fot. Instagram: @martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska na swoim profilu na Instagramie ma ponad 43 tysiące obserwujących. Matka dziecka Jarosława Bieniuka pokazała już swoim fanom małego Kazika. Teraz przyszła kolej na… pokój chłopczyka! Na Instastories mogliśmy podziwiać zdjęcie ślicznie urządzonego wnętrza. W pokoju królują delikatne pastelowe barwy, nawiązujące do stylu retro. Klasyczne łóżeczko stoi a tle modnie pomalowanej ściany z granatowym pasem. Hitem w pokoju jest lampa, która przywodzi na myśl chmurę na niebie!

martyna-gliwinska-pokoj-dziecka-kazika-jak-urzadzila-2020-motywy-indianskie-wnetrze-styl-retro
Fot. Instagram: @martyna.gliwinska

Ozdoby w pokoju synka Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka

Niezwykle ciekawie prezentuje się spersonalizowana drewniana podświetlana tabliczka z imieniem chłopczyka. Martyna zdradziła swoim fanom, że pochodzi ona ze sklepu z ramkami Homi Design.

To jednak nie wszystkie ozdoby w pokoju. Królują motywy indiańskie! Łóżeczko zdobi jasnobrązowe tipi z łapaczem snów. Na ścianie obok łóżeczka wisi makrama, którą Martyna wykonała własnoręcznie, a także bałwanek, który jest podobno pamiątką po dziadku Gliwińskiej. To właśnie po nim imę otrzymał mały Kazio!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.