Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM @mtttttm
ZE ŚWIATA URODY

Marta Wierzbicka coraz chudsza – jak udało jej się osiągnąć taki efekt?

Spotkaliśmy ją na wernisażu Agaty Serge

Redakcja VIVA! 25 października 2019 17:00
Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM @mtttttm

Wczoraj 24 października odbył się wernisaż fotografki Agaty Serge, na którym spotkaliśmy Martę Wierzbicką. Aktorka z miesiąca na miesiąc staje się coraz szczuplejsza. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w stroju kąpielowym, co wzbudziło dość spore zamieszanie w sieci, a jej fani byli wręcz zaniepokojeni jej wyglądem. W wywiadzie dla portalu Jastrząbpost.pl zapytana o swoją figurę wyznała, że nie jest to spowodowane żadną dietą. Jaki więc jest sekret tak szczupłej sylwetki?

MartaWierzbicka na wernisażu Agaty Serge
Fot. East News

Sekret idealnej figury

Jeszcze kilka miesięcy temu Marta Wierzbicka mogą się pochwalić kobiecymi kształtami, jednak po tym nie pozostał już ślad! Pozując na ściance oraz publikując prywatne fotografie w swoich social mediach pokazuje, że schudła, a efekt jest spektakularny. Jednak jak się okazuje nie jest to spowodowane zmianą trybu życia: ,,Nigdzie się nie wypowiadałam na temat tego, jak tego dokonałam. I również tutaj tak pozostanie. Mogę tylko powiedzieć, że żadnych diet ani treningów nie stosowałam. Jakoś tak samoistnie”. Jednak aktorka dała małą wskazówkę: ,,Ja się zawsze czuję dobrze w swoim ciele. Żyję w zgodzie ze swoim ciałem niezależnie od tego, czy mam parę kilo plus, czy parę kilo na minusie. Zawsze jest mi ze sobą dobrze, bo najważniejsze jest to, jak czujemy się w głowie. Jeżeli czujemy się dobrze w głowie, to wtedy widać to też na zewnątrz”.

Jak Wam się podoba Marta Wierzbicka po metamorfozie? Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć! Fajny długi weekend? Kto zaczyna wakajki? #narew ps : nie mam dwóch pępków

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…