Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM @mtttttm
ZE ŚWIATA URODY

Marta Wierzbicka coraz chudsza – jak udało jej się osiągnąć taki efekt?

Spotkaliśmy ją na wernisażu Agaty Serge

Redakcja VIVA! 25 października 2019 17:00
Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM @mtttttm

Wczoraj 24 października odbył się wernisaż fotografki Agaty Serge, na którym spotkaliśmy Martę Wierzbicką. Aktorka z miesiąca na miesiąc staje się coraz szczuplejsza. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w stroju kąpielowym, co wzbudziło dość spore zamieszanie w sieci, a jej fani byli wręcz zaniepokojeni jej wyglądem. W wywiadzie dla portalu Jastrząbpost.pl zapytana o swoją figurę wyznała, że nie jest to spowodowane żadną dietą. Jaki więc jest sekret tak szczupłej sylwetki?

MartaWierzbicka na wernisażu Agaty Serge
Fot. East News

Sekret idealnej figury

Jeszcze kilka miesięcy temu Marta Wierzbicka mogą się pochwalić kobiecymi kształtami, jednak po tym nie pozostał już ślad! Pozując na ściance oraz publikując prywatne fotografie w swoich social mediach pokazuje, że schudła, a efekt jest spektakularny. Jednak jak się okazuje nie jest to spowodowane zmianą trybu życia: ,,Nigdzie się nie wypowiadałam na temat tego, jak tego dokonałam. I również tutaj tak pozostanie. Mogę tylko powiedzieć, że żadnych diet ani treningów nie stosowałam. Jakoś tak samoistnie”. Jednak aktorka dała małą wskazówkę: ,,Ja się zawsze czuję dobrze w swoim ciele. Żyję w zgodzie ze swoim ciałem niezależnie od tego, czy mam parę kilo plus, czy parę kilo na minusie. Zawsze jest mi ze sobą dobrze, bo najważniejsze jest to, jak czujemy się w głowie. Jeżeli czujemy się dobrze w głowie, to wtedy widać to też na zewnątrz”.

Jak Wam się podoba Marta Wierzbicka po metamorfozie? Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć! Fajny długi weekend? Kto zaczyna wakajki? #narew ps : nie mam dwóch pępków

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.