Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski
domy gwiazd

Wnętrza na wiosnę 2020 - Małgosia Socha pokazała kuchnię!

Aktorka przygotowuje potrawy z dziećmi! Bałagan to żaden problem…

Redakcja VIVA! 8 kwietnia 2020 21:10
Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski

Małgosia Socha, podobnie jak inne gwiazdy, w obliczu zagrożenia kronawirusem, przebywa w domu z najbliższą rodziną. To już kolejny tydzień izolacji - niełatwo więc znaleźć zajęcia, które będą ciekawe i angażujące najmłodszych. Jednak aktorka ma głowę pełną pomysłów i angażuje swoje pociechy do wspólnych aktywności. Zdjęcia chętnie publikuje na swoim profilu na Instagramie. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak mieszka i jak spędza czas.

Elegancka kuchnia Małgosi Sochy

Ostatnio opublikowała zdjęcie ze swojej przestronnej kuchni. Małgosia ma dużą, elegancką kuchnię, w której królują szafki z białymi frontami i srebrnymi uchwytami. Wielkie okna w industrialnym stylu zapewniają dużo naturalnego światła. Pośrodku kuchni znajduje się wyspa, która służy pani domu (i jej małym pomocnikom) do przygotowywania różnych dań!

Kuchnia Małgosi Sochy
Fot. Instagram: @malgosia_socha

Małgosia opatrzyła zdjęcie zabawnym komentarzem: „Dzisiaj warsztaty kulinarne z szefem kuchni - Stanisławem 👨‍🍳 Przyrządzamy pyszny obiad dla całej rodziny 🤩 #szefkuchnipoleca #gotujemy #pomyslnaobiad #cookingtime #homesweethome #familygoals #familycooking #makinglunch #lunchidea #kitchenfun #letseat #foodlovers #mommyslife”.

Jak Małgosia Socha bawi się z dziećmi?

Wspólne gotowanie to nie jedyny sposób spędzania czasu z dziećmi. Aktorka bawi się ze swoimi maluchami w rozwijające gry. Na profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym razem… budują farmę.

„Nie możemy pojechać na wieś, więc wieś przyjechała do nas!😊 Wszystkich pochłonęła zabawa i jesteśmy mocno zaangażowani w tworzenie naszej farmy. W trakcie #zostanwdomu dbamy o rozwijanie wyobraźni, kreatywności i zdolności manualnych. Zabawa z @playdoh daje możliwość poznawania świata poprzez dotyk, wzrok i zapach. A w skład #animalcrew wchodzą: błotne świnki🐷, kucyk🐴 i kurczak🐥. Jak widzicie, już należymy do ich ekipy😂I tak właśnie widzę wspólne spędzanie wolnego czasu - 100% zaangażowania. A Wy jak lubicie spędzać czas ze swoimi dziećmi?”

Podobają Wam się pomysły Małgosi na spędzanie wolnego czasu?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.