Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski
o tym się mówi

Małgorzata Socha robi domowe porządki! Od czego zaczęła?

Koronawirus zmusza do pozostania w domu, a aktorka nie marnuje czasu i inspiruje inne gwiazdy!

Redakcja VIVA! 12 marca 2020 20:42
Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha, podobnie jak wszyscy w obliczu zagrożenia koronawirusem, postanowiła zostać w domu.  Gwiazda postanowiła jak najlepiej wykorzystać ten czas i wzięła się za… domowe porządki. Wielki remanent zaczęła od garażu. Wcale nas to nie dziwi, bo właśnie w garażu często mamy tendencję do skłądowania wszystkich „chwilowo niepotrzebnych” rzeczy, które w rzeczywistości nigdy nie będą nam juz do niczego służyć. 

Małgorzata Socha sprząta garaż w swoim domu!

Aktorka postanowiła opublikować zdjęcie zrobione podczas porządków na swoim profilu na Instagramie! Post opatrzyła zabawnym, ale zarazem wartościowym komentarzem: „Propozycja zajęcia na czas siedzenia w domu - sprzątanie! Coś trzeba robić, a porządek się przyda #akcjasprzątanie #porządek #tidying#whatamess #motherhood#mommyslife”. Trzeba przyznać, że gwieździe udało się nas zainspirować do działania! 

Aktorka nie jest osamotniona w pracach porządkowych. Zapewne dzielnie pomaga jej rodzina. Czy tym postem Socha zapoczątkuje wielką akcję sprzątania domów? Coś może w tym być, bo Zosia Ślotała tak skomentowała post swojej koleżanki Małgosi: „Ja już wysprzątalam polowe szafy”. W ślady Sochy poszła też Natalia Kukulska, która napisała pod postem aktorki: …Dokładnie tak! Idę w to... za Twoim przewodem”. 

Alternatywa dla sprzątania według Sochy

A jeśli sprzątanie to ostatnia rzecz, na którą mamy ochotę? Małgosia Socha poszła za ciosem i przygotowała dla swoich fanów alternatywę - domowe spa! „Pomysł na siedzenie w domu nr 2 - zadbanie o swoją skórę!”, pisze na Instagramie. Która opcja bardziej Wam odpowiada?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pomysł na siedzenie w domu nr 2 - zadbanie o swoją skórę! 🧖🏼‍♀️💆🏼‍♀️ W marcu @hellobody_pl prowadzi akcję “Prawdziwa kobieta” jest dokładnie taka, jaką chce być - #hellobereal 💃 Co sprawia, że Wy czujecie się kobieco?? W tym miesiącu marka zdecydowała się wesprzeć organizację charytatywną w Tajlandii działającą na rzecz rozwoju kobiet 💪 Z każdego zamówienia na ich stronie do 15.03 zostanie przekazane 4 zł na rzecz fundacji Pratthanadee 👏👏 Na najbliższe 24h mam dla Was kod rabatowy: gosiapearl -50% na wszystkie zestawy! #hellobody #timeforme #bathroompic #cosmetics #homespa #selfcare #skincare #bodypositive #womanhood #mychoice #ad

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.