Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski
o tym się mówi

Małgorzata Socha robi domowe porządki! Od czego zaczęła?

Koronawirus zmusza do pozostania w domu, a aktorka nie marnuje czasu i inspiruje inne gwiazdy!

Redakcja VIVA! 12 marca 2020 20:42
Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha, podobnie jak wszyscy w obliczu zagrożenia koronawirusem, postanowiła zostać w domu.  Gwiazda postanowiła jak najlepiej wykorzystać ten czas i wzięła się za… domowe porządki. Wielki remanent zaczęła od garażu. Wcale nas to nie dziwi, bo właśnie w garażu często mamy tendencję do skłądowania wszystkich „chwilowo niepotrzebnych” rzeczy, które w rzeczywistości nigdy nie będą nam juz do niczego służyć. 

Małgorzata Socha sprząta garaż w swoim domu!

Aktorka postanowiła opublikować zdjęcie zrobione podczas porządków na swoim profilu na Instagramie! Post opatrzyła zabawnym, ale zarazem wartościowym komentarzem: „Propozycja zajęcia na czas siedzenia w domu - sprzątanie! Coś trzeba robić, a porządek się przyda #akcjasprzątanie #porządek #tidying#whatamess #motherhood#mommyslife”. Trzeba przyznać, że gwieździe udało się nas zainspirować do działania! 

Aktorka nie jest osamotniona w pracach porządkowych. Zapewne dzielnie pomaga jej rodzina. Czy tym postem Socha zapoczątkuje wielką akcję sprzątania domów? Coś może w tym być, bo Zosia Ślotała tak skomentowała post swojej koleżanki Małgosi: „Ja już wysprzątalam polowe szafy”. W ślady Sochy poszła też Natalia Kukulska, która napisała pod postem aktorki: …Dokładnie tak! Idę w to... za Twoim przewodem”. 

Alternatywa dla sprzątania według Sochy

A jeśli sprzątanie to ostatnia rzecz, na którą mamy ochotę? Małgosia Socha poszła za ciosem i przygotowała dla swoich fanów alternatywę - domowe spa! „Pomysł na siedzenie w domu nr 2 - zadbanie o swoją skórę!”, pisze na Instagramie. Która opcja bardziej Wam odpowiada?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pomysł na siedzenie w domu nr 2 - zadbanie o swoją skórę! 🧖🏼‍♀️💆🏼‍♀️ W marcu @hellobody_pl prowadzi akcję “Prawdziwa kobieta” jest dokładnie taka, jaką chce być - #hellobereal 💃 Co sprawia, że Wy czujecie się kobieco?? W tym miesiącu marka zdecydowała się wesprzeć organizację charytatywną w Tajlandii działającą na rzecz rozwoju kobiet 💪 Z każdego zamówienia na ich stronie do 15.03 zostanie przekazane 4 zł na rzecz fundacji Pratthanadee 👏👏 Na najbliższe 24h mam dla Was kod rabatowy: gosiapearl -50% na wszystkie zestawy! #hellobody #timeforme #bathroompic #cosmetics #homespa #selfcare #skincare #bodypositive #womanhood #mychoice #ad

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!