Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski
o tym się mówi

Małgorzata Socha robi domowe porządki! Od czego zaczęła?

Koronawirus zmusza do pozostania w domu, a aktorka nie marnuje czasu i inspiruje inne gwiazdy!

Redakcja VIVA! 12 marca 2020 20:42
Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha, podobnie jak wszyscy w obliczu zagrożenia koronawirusem, postanowiła zostać w domu.  Gwiazda postanowiła jak najlepiej wykorzystać ten czas i wzięła się za… domowe porządki. Wielki remanent zaczęła od garażu. Wcale nas to nie dziwi, bo właśnie w garażu często mamy tendencję do skłądowania wszystkich „chwilowo niepotrzebnych” rzeczy, które w rzeczywistości nigdy nie będą nam juz do niczego służyć. 

Małgorzata Socha sprząta garaż w swoim domu!

Aktorka postanowiła opublikować zdjęcie zrobione podczas porządków na swoim profilu na Instagramie! Post opatrzyła zabawnym, ale zarazem wartościowym komentarzem: „Propozycja zajęcia na czas siedzenia w domu - sprzątanie! Coś trzeba robić, a porządek się przyda #akcjasprzątanie #porządek #tidying#whatamess #motherhood#mommyslife”. Trzeba przyznać, że gwieździe udało się nas zainspirować do działania! 

Aktorka nie jest osamotniona w pracach porządkowych. Zapewne dzielnie pomaga jej rodzina. Czy tym postem Socha zapoczątkuje wielką akcję sprzątania domów? Coś może w tym być, bo Zosia Ślotała tak skomentowała post swojej koleżanki Małgosi: „Ja już wysprzątalam polowe szafy”. W ślady Sochy poszła też Natalia Kukulska, która napisała pod postem aktorki: …Dokładnie tak! Idę w to... za Twoim przewodem”. 

Alternatywa dla sprzątania według Sochy

A jeśli sprzątanie to ostatnia rzecz, na którą mamy ochotę? Małgosia Socha poszła za ciosem i przygotowała dla swoich fanów alternatywę - domowe spa! „Pomysł na siedzenie w domu nr 2 - zadbanie o swoją skórę!”, pisze na Instagramie. Która opcja bardziej Wam odpowiada?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pomysł na siedzenie w domu nr 2 - zadbanie o swoją skórę! 🧖🏼‍♀️💆🏼‍♀️ W marcu @hellobody_pl prowadzi akcję “Prawdziwa kobieta” jest dokładnie taka, jaką chce być - #hellobereal 💃 Co sprawia, że Wy czujecie się kobieco?? W tym miesiącu marka zdecydowała się wesprzeć organizację charytatywną w Tajlandii działającą na rzecz rozwoju kobiet 💪 Z każdego zamówienia na ich stronie do 15.03 zostanie przekazane 4 zł na rzecz fundacji Pratthanadee 👏👏 Na najbliższe 24h mam dla Was kod rabatowy: gosiapearl -50% na wszystkie zestawy! #hellobody #timeforme #bathroompic #cosmetics #homespa #selfcare #skincare #bodypositive #womanhood #mychoice #ad

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.