Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O tym się mówi!

Małgorzata Socha przygotowuje wyprawkę do szkoły dla dzieci!

Pokazała też fragment pokoju swoich pociech!

Aleksandra Frankowska 26 sierpnia 2021 15:27
Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Małgorzata Socha jest już mamą trójki wspaniałych dzieci. Wrzesień to szczególny czas w jej domu, bowiem zaczęła już przygotowania szkolnej wyprawki. Na jednym ze zdjęć na Instagramie pokazała, co udało jej się już skompletować. Fani zwrócili też uwagę na wnętrze dziecięcego pokoju w tle.

Czytaj też: Małgorzata Socha z dziećmi na rodzinnym pikniku. Pokazała również brata!

Małgorzata Socha kompletuje szkolną wyprawkę

Najstarsza córka aktorki, Zosia ma już 8 lat. Basia 4, a Staś 3 latka. Co jakiś czas Socha publikuje zdjęcia z dziećmi, jednak dba o ich prywatność. Na swoim Instagramie uwieczniła moment kompletowania szkolnej wyprawki dla dzieci. Znalazł się w niej plecak, piórnik oraz wszystkie plastyczne przybory. Uwagę fanów przykuło jednak wnętrze dziecięcego pokoju, w którym do zdjęcie pozuje Socha.

Zobacz też: Małgorzata Socha pokazała brzuch w bikini po 3 ciążach!

W tle widać jasne wnętrze i łóżko ozdobione welurowymi poduszkami. Nie zabrakło pluszaków i pięknego domku dla lalek, szachów i kolorowych pojemników na przechowywanie skarbów. Na jednej ze ścian widać biało-zieloną tapetę.

Pokój jest bardzo przytulny, a każdy element bardzo do siebie pasuje. Z pewnością dzieci Sochy go uwielbiają.

Jak Wam się podoba jej wnętrze? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…