Rozenek pokazala bujak Henia 2020
Fot. Instagram/Fisherprice
Z życia gwiazd

Małgorzata Rozenek pokazała przepiękny bujak Henia!

Jej fanki zachwycił design i funkcjonalność!

Aleksandra Frankowska 6 sierpnia 2020 18:31
Rozenek pokazala bujak Henia 2020
Fot. Instagram/Fisherprice

Małgorzata Rozenek niedawno po raz trzeci została mamą. Mały Henio zawładnął całkowicie jej światem. Gwiazda chętnie dzieli się zdjęciami maleństwa, które rośnie, jak na drożdżach i coraz bardziej przypominam swoich sławnych rodziców. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie, Rozenek pokazała w jaki sposób usypia swojego synka. Trzeba przyznać, że dba o niego najlepiej, jak tylko się da!

Rozenek usypia Henia w bujaku

Gwiazda na najnowszym zdjęciu pozuje podczas usypiania Henia. Maluszek znajduje się w bujaku firmy Fisherprice i najwyraźniej bardzo podoba mu się sposób, który wybrała jego mama na odpoczynek. Bujak w pastelowych, jasnych kolorach, nad samą główką chłopca ma zawieszone grzechotki, które z pewnością wydają melodie. W środku bujak wyścielony jest grubszym materiałem z kolorowe wzorki, które sprawiają, że dziecku jest z pewnością ciepło i przyjemnie. Co więcej, bujak dostępny jest w bardzo przystępnej cenie  249zł!  Pod zdjęciem Rozenek pojawiły się jednak komentarze od fanek, które sugerują, że przyzwyczajanie dziecka do bujania może nieść za sobą negatywne skutki – uzależniające. Potem, maluch może domagać się bujania non stop, co nie zawsze będzie możliwe.

Kwitnąca Rozenek po trzeciej ciąży

Małgorzata Rozenek chętnie poleca swoim obserwatorkom kolejne produkty dla dzieci, którym ufa i z których sama korzysta. Mogliśmy zobaczyć już między innymi dwa wózki, jeden wybrany przez gwiazdę, a drugi przez jej męża Radosława Majdana. Mały Henio wydaje się być niewymagającym dzieckiem. Na wszystkich zdjęciach jest zadowolony i spokojny, a sama Rozenek już nie jeden raz wspominała, że pozwala czasem przespać jej i mężowi całą noc. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już miesiąc razem ❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Henryk i Ja ❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry ☀️ wyrwałam się dziś do @no_i_pieknie__ 💅💆‍♀️💄🧚‍♀️ na zabieg laminowania rzęs 😍 jestem zachwycona 🥰 na pierwszym zdjęciu rzęsy BEZ pomalowania a na drugim z mascarą. Zabieg jest nie tylko bezpieczny dla rzęs ale i pielęgnacyjny😁 to dla mnie ważne, bo jedną z korzyści kwarantanny było regenerowanie paznokci i rzęs i szkoda by mi było teraz je znowu obciążać 😁 a że miałam tylko półtorej godziny to jednocześnie zrobiłyśmy z cudownymi dziewczynami z @no_i_pieknie__ meni i pedi 💁‍♀️😜😁👍 lakierem z mojej kolekcji dla @nailacuv nr 379 💅 dla każdej z Was na hasło MRM15 macie 15% rabatu na wszystkie usługi w @no_i_pieknie__ 🧚‍♀️☀️ bo jesteś tego warta... ❤️😘😁😜 cudownego dnia 😘 a teraz wracam do Henryczka #dzidziuśmajdana mam nadzieje, że mu się spodobam 😉😂😜

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.