Małgorzata-Rozenek-Majdan-lgbt
Fot. Małgorzata-Rozenek-Majdan-lgbt
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan w tęczowej stylizacji broni protestujących wspierających LGBT!

„Źle się dzieje w państwie polskim”

Redakcja VIVA! 8 sierpnia 2020 18:31
Małgorzata-Rozenek-Majdan-lgbt
Fot. Małgorzata-Rozenek-Majdan-lgbt

Małgorzata Rozenek-Majdan to gwiazda, która udziela się bardzo aktywnie przy ważnych akcjach społecznych. Tym razem prezenterka postanowiła jasno zasygnalizować, co sądzi na temat brutalnego aresztowania kilkudziesięciu uczestników demonstracji w centrum Warszawy. Napięcia związane z kwestiami równościowymi wciąż są coraz bardziej nasilone w naszym kraju. Nocna akcja aktywistów LGBT, którzy porozwieszali na kilku warszawskich pomnikach tęczowe flagi wzbudziła masę kontrowersji. Wśród osób odpowiedzialnych za akcję jest działaczka organizacji Stop Bzdurom, transpłciowa Margot.

Dziewczyna już wcześniej miała konflikt z prawem, policja zatrzymała ją za rzekome zniszczenie jeżdżącej po Warszawie ciężarówki organizacji pro life, który z megafonów odtwarza homofobiczne apele. Po akcji tęczowych flag, sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zdecydował o zatrzymaniu działaczki na dwa miesiące. Informacja ta wywołała oburzenie działaczy Kampanii Przeciw Homofobii, którzy zwołali w piątek swoich zwolenników, by razem uniemożliwić funkcjonariuszom zatrzymanie Margot.

Co o protestach sądzi Małgorzata Rozenek-Majdan i jaką stylizacją zaskoczyła?

Małgorzata Rozenek-Majdan stanęła po stronie protestujących wspierających ruch LGBT, wrzuciła zdjęcie w tęczowej stylizacji i opublikowała odważny komentarz:

Źle się dzieje w państwie polskim... źle... tam, gdzie każdego dnia, prawa i wolności są odbierane, powoli, acz konsekwentnie. Tam, gdzie o wartościach i moralności najgłośniej krzyczą Ci, którzy są z nimi najczęściej na bakier. Tam, gdzie ksiądz pedofil ma większe prawa niż pokojowo demonstrujący. Tam właśnie zaczyna się bunt! Jestem z Wami kochani - czytamy na oficjalnym profilu gwiazdy na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cóż to był za wieczór... magia... bajka... Wczoraj odbył się finał piątej edycji @projekt.lady.tvn wyjątkowy sezon, w którym moje prywatne szczęście mieszało się z światowym strachem. To wszystko sprawiło, że to był wyjątkowy czas. Dziewczyny - wyjątkowe, zadania szczególne, refleksja o wiele głębsza. Będzie mi brakować całej ekipy @goldenmediapolska z którą od lat tworzymy pracową rodzinę 😁 wspaniali @bartoszlabecki @gregthepiek i reszta ekipy myśli przede wszystkim o dziewczynach, o ich potrzebach, o ich dobru i właśnie dlatego są obdarzani zaufaniem które procentuje na ekranie. Wszyscy mamy poczucie uczestnictwa w czymś szczególnym. Niezwykłe @tatiana_empe @irenakaminskaradomska potrafią stworzyć atmosferę w której każdy daje z siebie wszystko, by zasłużyć na ich aprobatę, bo stały się dla nas niekwestionowanymi autorytetami. To będzie piękny sezon, bo dziewczęta które go tworzą są piękne nie tylko zewnętrznie, ale mają piękne serca ❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.