Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Radosław Majdan podzielił się przeuroczym zdjęciem ze swoim synkiem!

Koniecznie musicie to zobaczyć

Redakcja VIVA! 16 czerwca 2020 18:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Rok 2020 to prawdziwe baby boom w świecie polskiego show-biznesu. Mamą niedawno została między innymi Anna Lewandowska, a także Małgorzata Rozenk-Majdan. Prowadząca program Projekt Lady na Instagramie na bieżąco dodaje zdjęcia małego Henia. Tym razem fotografią z synkiem podzielił się  również Radosław Majdan. Ten widok zrobi na Was ogromne wrażenie!

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie syna ze swoim tatą

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła 10 czerwca i w przeciwieństwie do Lewandowskiej pokazuje wizerunek swojego dziecka. Ostatnio uroczym zdjęciem podzielił się także młody tata - Radosław Majdan.  Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Przecudowny 😍😍😍 Gratulacje!!! 💞💞💞

Super💙

Śliczne zdjęcia

Mały Henio jest zdecydowanie oczkiem w głowie swojego taty, co mogliśmy już zobaczyć na Instagramie Małgosi Rozenek-Majdan - tutaj znajdziecie więcej szczegółów. Myślicie, że nowy członek rodziny pójdzie w ślady swojego ojca i również zostanie piłkarzem?! Koniecznie zobaczcie najnowsze zdjęcie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Modne dodatki do dziecięcego pokoju

Widać, że młodzi rodzice są przeszczęśliwi. Małgorzata Rozenek Majdan na swoim Instagramie pokazuje dużo akcesoriów, które idealnie wpasują się w dziecięcy pokoik. We wnętrzach dominuje przede wszystkim biel, które przełamała małymi akcentami na przykład pościelą dla niemowlaka oraz zabawkami. Świeżo upieczona mama, nie zapomina o prawdziwym must have czyli koszu Mojżesza. To świetny dodatek, który sprawdzi przy opiece nad małymi dziećmi. Może służyć jako łóżeczko, nie jest ciężkie i bez problemu można je przenosić do konkretnych pomieszczeń. Koniecznie zobaczcie, kilka zdjęć z pokoju małego Henia, które z pewnością zainspirują młode mamy oraz kobiety spodziewające się dziecka!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.