małgorzata-rozenek-majdan-pokoj-dla-syna.jpg
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy pokazała pokoik dla dziecka!

Tak eleganckich wnętrz dla malucha jeszcze nie widzieliście!

Marta Cieplak 19 maja 2020 16:16
małgorzata-rozenek-majdan-pokoj-dla-syna.jpg
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan rodzi lada dzień! Ale mimo to nie zwalnia tempa i ciągle jest bardzo aktywna. Kilka dni temu pokazała jak wygląda ich dom po odświeżeniu, a teraz z kolei zaprezentowała kilka spektakularnych zdjęć z pokoiku dla najmłodszego syna, którego wkrótce powitają razem z rodziną na świecie. Jak widać wszystko jest już gotowe!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Od początku ciąży dostaje od Was wiele pytań, o preparat zapobiegający rozstępom. Nie chciałam pisać tak od razu, bo chciałam sprawdzić jego skuteczność do końca ciąży. W każdej ciąży sporo tyłam, więc profilaktyka przeciwrozstepowa była dla mnie bardzo ważna. Szczególnie, że raz powstałe rozstępy nie znikają, można tylko złagodzić ich zaczerwienienie. W pierwszej ciąży stosowałam preparat zapobiegający rozstępom tylko na brzuch i dwa tygodnie przed porodem, kilka z nich pojawiło się w innych miejscach. Pamiętając o tym, teraz stosowałam balsam na wszystkie zagrożone miejsca. Najważniejsza jest systematyczność. Codziennie, kilka razy dziennie, bo lepiej zapobiegać niż leczyć 😁 ale najważniejsze jest to że można go stosować od pierwszych dni ciąży, warto przedłużyć jego stosowanie na czas karmienia, bo to produkt całkowicie bezpieczny dla kobiet w ciąży, karmiących i dla maluszków. Całuje Was mocno 😘

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Pokoik dla dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan - jak będzie mieszkał syn Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan na wyraźną prośbę fanów wrzuciła na swoje konto na Instagramie galerię zdjęć pokoiku, w którym zamieszka już wkrótce najmłodszy członek rodziny. Musimy przyznać, że wnętrza robią wrażenie i nie powstydziłby się ich nawet młody Archie ani Louis z brytyjskiej rodziny królewskiej! Wszystko jest zaplanowane, przemyślane i wykończone w najdrobniejszych szczegółach! Tylko zobaczcie te zdjęcia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pytaliście o pokój #dzidziuśmajdana 😁 wrzucam parę pierwszych fotek. Bardzo mi zależało, żeby było dzidziusiowo ale męsko😁 nie ma za dużo falbanek, ozdóbek, są szlachetne tkaniny, piękne proste dodatki i najpiękniejsze połączenie szarości z odrobiną nieba i gołębim kolorem. Jestem zachwycona 😍 od początku wiedziałam, że skorzystam z usług @caramella_interiors 💥 wywiad wśród innych, znajomych mam, nie zostawił innego wyboru😁 i mimo, że są inne firmy na rynku, to szczerze Wam powiem, że jakość wykonania i mebli i dodatków w @caramella_interiors jest po prostu najlepsza 😁 jak będę miała więcej zdjęć to powrzucam 😁 już nie mogę się doczekać 🤰➡️🤱💥

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Bardzo mi zależało, żeby było dzidziusiowo ale męsko😁 nie ma za dużo falbanek, ozdóbek, są szlachetne tkaniny, piękne proste dodatki i najpiękniejsze połączenie szarości z odrobiną nieba i gołębim kolorem. Jestem zachwycona 😍, napisała pod zdjęciem.

Fanki Małgosi oniemiały z zachwytu! I wcale nas to nie dziwi, bo też jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

Przepiękne jak w bajce

Piękny i z klasą

Bardzo pięknie, szary, mój ulubiony kolor.

Kopara opada aż po samą ziemię.

Miejsce do karmienia w pokoju dziecięcym syna Małgorzaty Rozenek-Majdan

pokoj-dziecaiecy-rozenek01.jpg
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Jak wygląda stylowa kołyska? Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała dla swojego syna naprawdę piękną!

pokoj-dzieciecy-rozenek-03.jpg
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Do przewijania Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała stylową komodę z przewijakiem!

pokoj-dzieciecy-rozenek-02.jpg
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Nawet psy Małgorzaty Rozenek-Majdan, mają w pokoju swoje miejsce!

pokoj-dzieciecy-rozenek04.jpg
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Całość utrzymana jest w jednej gamie kolorystycznej. Dominuje biel i gołębi szary. Użyto bardzo wiele miłych, pluszowych materiałów tak, aby spędzanie w tym pokoju czasu kojarzyło się z przyjemnością.

Pojawiły się jednak głosy w komentarzach, że jest zbyt sterylnie. Że wnętrze wygląda jak szpitalne i smutne... Zgadzacie się z aż tak surowymi ocenami?

O matko. ..ale smutny!

Bardzo ładny, ale bałabym się tam cokolwiek dotknąć

Stylowo ale jak dla mnie zbyt biało trochę jak w szpitalu

Naszym zdaniem pokoik się ożywi jak tylko pojawią się w nim zabawki:-) I wtedy będzie wyważony idealnie. Coś dla rodziców i coś dla synka. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…