Dubaj, Mazury, a może Toskania?

Gabriela Czernecka 3 maja 2018 13:30

Katarzyna Zielińska, Ewa Minge, Anna Kalczyńska, a nawet Julia Wieniawa. Wiele polskich gwiazd postanowiło, że tegoroczną Majówkę spędzi z dala od naszego kraju. Kto wybrał egzotyczne wyspy, a kto europejskie kraje? Zobacz, jak gwiazdy spędzają majówkę 2018!

Majówka gwiazd 2018

Gwiazdy głównie udały się poza granice naszego kraju. Jedni wypoczywają we Włoszech, inni we Francji, czy Hiszpanii. Są także i tacy, którzy wypoczywają na Bali czy w Tanzanii. Zobaczcie sami, jak wygląda tegoroczna majówka gwiazd!  

1/7
Majówka 2018: Anna i Robert Lewandowscy
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
1/7

Majówka Anny i Roberta Lewandowskich przebiega głównie pod hasłem "rodzinnie". Para wypoczywa wraz z córeczką Klarą, która lada dzień będzie świętować swoje pierwsze urodziny. 

2/7
Majówka 2018: Tamara   Arciuch
Copyright @Instagram @tamara.arciuch
2/7

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski odpoczywają w słonecznej i upalnej Portugalii. Para chętnie dzieli się fotografiami z wakacji na Instagramie.

3/7
Majówka 2018: Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram @paulinasykutjezyna
3/7

Paulina Sykut-Jeżyna postanowiła się wyłamać i tegoroczną majówkę spędza.. w mieście. Nie przeszkadza jej to spędzać wolnego czasu bardzo aktywnie!

4/7
Majówka 2018: Paulina Krupińska
Copyright @Instagram @pkrupinska
4/7

Paulina Krupińska wypoczywa na Mazurach. Na zdjęciu wraz z synkiem Jędrkiem.

5/7
Majówka 2018: Anna Kalczyńska
Copyright @Instagram @annakalczynskam
5/7

Anna Kalczyńska wraz z rodziną wypoczywa w upalnej Toskanii.

6/7
Majówka 2018: Izabela Janachowska
Copyright @Instagram @izabelajanachowska
6/7

Izabela Janachowska postanowiła spędzić majówkę aktywnie.Jeszcze kilka dni temu była w Barcelonie, obecnie przebywa na południu Francji. Kolejny kierunek jej podroży to... Londyn!

7/7
Majówka 2018: Katarzyna Zielińska
Copyright @Instagram @katarzynazielinska
7/7

Katarzyna Zielińska wypoczywa na Bali! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.