Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Maffashion pokazała zdjęcia z niesamowitego baby shower!

Koleżanki urządziły jej niezwykłe przyjęcie!

Aleksandra Frankowska 6 października 2020 12:28
Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Chociaż Maffashion została mamą prawie miesiąc temu, dopiero teraz pokazała fanom, jaki baby shower urządziły jej przyjaciółki, kiedy była jeszcze w ciąży. Bajkowe miejsce i sceneria ukazują na zdjęciach szczęśliwą i promienną Julię, która już niedługo powita na świecie swojego pierwszego syna Basitana.

Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami

Maffashion i Sebastian Fabijański niedawno powitali na świecie synka. Mały Bastian ma już prawie miesiąc i stał się oczkiem w głowie swoich sławnych rodziców. Para bardzo długo ukrywała ciążę, chcąc przeżywać ten ważny czas jedynie z najbliższymi.

Wiem po znajomych i nieznajomych, że z tą ciążą różnie bywa, nawet w późnych miesiącach można poronić. Lepiej nie zapeszać. U mnie z tym zdrowiem też było różnie. Plus niemówienie o tym stanie dawało mi sporo czasu na przeżywanie tego w najbliższym gronie. W spokoju. Nie chciałam, żeby moje zdjęcia z brzuchem krążyły po sieci i żeby z każdego zdjęcia robiono newsa. Widziałam, co działo się w przypadku Rozenek. Cokolwiek nie wstawiła, dublowane było na każdym portalu. Nie chciałam takich swoich zdjęć w internecie.

Maffashion pokazała zdjęcia z baby shower

Blogerka pochwaliła się niedawno zdjęciami z przyjęcia, jakie przyjaciele wyprawili jej z okazji rychłego rozwiązania. Przepiękna sceneria niczym z bajki ukazuje ciężarną Maff w otoczeniu bliskich. Błękitne dekoracje wskazują, że wszyscy wiedzieli już, że na świecie pojawi się chłopiec. Wymowny jest również ledowny napis Bastek, który mówi o niecodziennym imieniu chłopca. Wydarzenie obyło się na świeżym powietrzu i było absolutnie piękne! Były balony, chmurki, poduszki, a także złote naczynia i lampiony. Przyjaciele blogerki bardzo się postarali! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

jakiś czas temu... Dziewczyny zorganizowały mi świetne popołudnie ❤️😊

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Babyshower Maffashion
Fot. Instagram
 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.