Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Maffashion pokazała zdjęcia z niesamowitego baby shower!

Koleżanki urządziły jej niezwykłe przyjęcie!

Aleksandra Frankowska 6 października 2020 12:28
Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Chociaż Maffashion została mamą prawie miesiąc temu, dopiero teraz pokazała fanom, jaki baby shower urządziły jej przyjaciółki, kiedy była jeszcze w ciąży. Bajkowe miejsce i sceneria ukazują na zdjęciach szczęśliwą i promienną Julię, która już niedługo powita na świecie swojego pierwszego syna Basitana.

Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami

Maffashion i Sebastian Fabijański niedawno powitali na świecie synka. Mały Bastian ma już prawie miesiąc i stał się oczkiem w głowie swoich sławnych rodziców. Para bardzo długo ukrywała ciążę, chcąc przeżywać ten ważny czas jedynie z najbliższymi.

Wiem po znajomych i nieznajomych, że z tą ciążą różnie bywa, nawet w późnych miesiącach można poronić. Lepiej nie zapeszać. U mnie z tym zdrowiem też było różnie. Plus niemówienie o tym stanie dawało mi sporo czasu na przeżywanie tego w najbliższym gronie. W spokoju. Nie chciałam, żeby moje zdjęcia z brzuchem krążyły po sieci i żeby z każdego zdjęcia robiono newsa. Widziałam, co działo się w przypadku Rozenek. Cokolwiek nie wstawiła, dublowane było na każdym portalu. Nie chciałam takich swoich zdjęć w internecie.

Maffashion pokazała zdjęcia z baby shower

Blogerka pochwaliła się niedawno zdjęciami z przyjęcia, jakie przyjaciele wyprawili jej z okazji rychłego rozwiązania. Przepiękna sceneria niczym z bajki ukazuje ciężarną Maff w otoczeniu bliskich. Błękitne dekoracje wskazują, że wszyscy wiedzieli już, że na świecie pojawi się chłopiec. Wymowny jest również ledowny napis Bastek, który mówi o niecodziennym imieniu chłopca. Wydarzenie obyło się na świeżym powietrzu i było absolutnie piękne! Były balony, chmurki, poduszki, a także złote naczynia i lampiony. Przyjaciele blogerki bardzo się postarali! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

jakiś czas temu... Dziewczyny zorganizowały mi świetne popołudnie ❤️😊

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Babyshower Maffashion
Fot. Instagram
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?