Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Maffashion pokazała zdjęcia z niesamowitego baby shower!

Koleżanki urządziły jej niezwykłe przyjęcie!

Aleksandra Frankowska 6 października 2020 12:28
Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Chociaż Maffashion została mamą prawie miesiąc temu, dopiero teraz pokazała fanom, jaki baby shower urządziły jej przyjaciółki, kiedy była jeszcze w ciąży. Bajkowe miejsce i sceneria ukazują na zdjęciach szczęśliwą i promienną Julię, która już niedługo powita na świecie swojego pierwszego syna Basitana.

Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami

Maffashion i Sebastian Fabijański niedawno powitali na świecie synka. Mały Bastian ma już prawie miesiąc i stał się oczkiem w głowie swoich sławnych rodziców. Para bardzo długo ukrywała ciążę, chcąc przeżywać ten ważny czas jedynie z najbliższymi.

Wiem po znajomych i nieznajomych, że z tą ciążą różnie bywa, nawet w późnych miesiącach można poronić. Lepiej nie zapeszać. U mnie z tym zdrowiem też było różnie. Plus niemówienie o tym stanie dawało mi sporo czasu na przeżywanie tego w najbliższym gronie. W spokoju. Nie chciałam, żeby moje zdjęcia z brzuchem krążyły po sieci i żeby z każdego zdjęcia robiono newsa. Widziałam, co działo się w przypadku Rozenek. Cokolwiek nie wstawiła, dublowane było na każdym portalu. Nie chciałam takich swoich zdjęć w internecie.

Maffashion pokazała zdjęcia z baby shower

Blogerka pochwaliła się niedawno zdjęciami z przyjęcia, jakie przyjaciele wyprawili jej z okazji rychłego rozwiązania. Przepiękna sceneria niczym z bajki ukazuje ciężarną Maff w otoczeniu bliskich. Błękitne dekoracje wskazują, że wszyscy wiedzieli już, że na świecie pojawi się chłopiec. Wymowny jest również ledowny napis Bastek, który mówi o niecodziennym imieniu chłopca. Wydarzenie obyło się na świeżym powietrzu i było absolutnie piękne! Były balony, chmurki, poduszki, a także złote naczynia i lampiony. Przyjaciele blogerki bardzo się postarali! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

jakiś czas temu... Dziewczyny zorganizowały mi świetne popołudnie ❤️😊

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Babyshower Maffashion
Fot. Instagram
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.