loty do miami
Fot. STOCK ADOBE
PODRÓŻE

LOT uruchamia bezpośrednie połączenie z Warszawy do Miami!

I to już w przyszłym roku!

Gabriela Łaskowska 6 września 2018 12:13
loty do miami
Fot. STOCK ADOBE

Polskie linie lotnicze LOT uruchamiają nowe połączenie! Od 1 czerwca 2019 roku będziemy mogli polecieć bezpośrednio z Warszawy do Miami! Czas lotu wyniesie ponad 11 godzin, a rejsy będą realizowany cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Teraz będziecie mogli spełnić swoje marzenia o opalaniu się na Miami Beach!

Miami International Airport będzie już czwartym amerykańskim lotniskiem odwiedzanym przez LOT. Do tej pory samoloty tej linii latały na JFK i Newark w Nowym Jorku, a także do Los Angeles i Chicago. Jak poinformował LOT, samoloty będą wylatywać z warszawskiego Lotniska Chopina o godzinie 12:05, a lądować w Miami o 17:30 czasu lokalnego. Natomiast z Florydy planowane są loty na godzinę 20:05 czasu lokalnego, a lądowanie w Warszawie o 12:15.

Miami to popularny kierunek wakacyjnych oraz biznesowych podróży. Świetnie pokazują to liczby - obecnie między Europą Wschodnią a Florydą przemieszcza się prawie pół miliona pasażerów rocznie! Tym bardziej cieszymy się z nadchodzących zmian!  

loty do miami
Fot. STOCK ADOBE

loty do miami
Fot. STOCK ADOBE

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.