loty do miami
Fot. STOCK ADOBE
PODRÓŻE

LOT uruchamia bezpośrednie połączenie z Warszawy do Miami!

I to już w przyszłym roku!

Gabriela Łaskowska 6 września 2018 12:13
loty do miami
Fot. STOCK ADOBE

Polskie linie lotnicze LOT uruchamiają nowe połączenie! Od 1 czerwca 2019 roku będziemy mogli polecieć bezpośrednio z Warszawy do Miami! Czas lotu wyniesie ponad 11 godzin, a rejsy będą realizowany cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Teraz będziecie mogli spełnić swoje marzenia o opalaniu się na Miami Beach!

Miami International Airport będzie już czwartym amerykańskim lotniskiem odwiedzanym przez LOT. Do tej pory samoloty tej linii latały na JFK i Newark w Nowym Jorku, a także do Los Angeles i Chicago. Jak poinformował LOT, samoloty będą wylatywać z warszawskiego Lotniska Chopina o godzinie 12:05, a lądować w Miami o 17:30 czasu lokalnego. Natomiast z Florydy planowane są loty na godzinę 20:05 czasu lokalnego, a lądowanie w Warszawie o 12:15.

Miami to popularny kierunek wakacyjnych oraz biznesowych podróży. Świetnie pokazują to liczby - obecnie między Europą Wschodnią a Florydą przemieszcza się prawie pół miliona pasażerów rocznie! Tym bardziej cieszymy się z nadchodzących zmian!  

loty do miami
Fot. STOCK ADOBE

loty do miami
Fot. STOCK ADOBE

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.