Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy, main topic
Fot. Instagram @Robert Lewandowski
O NICH JEST GŁOŚNO

Anna i Robert Lewandowscy w wyjątkowy sposób uczcili sobotnie zwycięstwo. Towarzyszyła im Klara!

Olga Figaszewska 12 czerwca 2017 06:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy, main topic
Fot. Instagram @Robert Lewandowski

W sobotę 10 czerwca, Polska brawurowo rozegrała mecz z Rumunią. Dzięki Robertowi Lewandowskiemu, biało-czerwoni zwyciężyli, zdobywając 3 bramki. Tym samym drużyna zbliża się do Mistrzostw Świata w piłce nożnej w 2018 roku. Anna i Robert Lewandowscy uczcili to to wydarzenie w wyjątkowy sposób. Jaki? 

 

Polecamy też: Polskie WAGs aktywnie zagrzewały swoich mężów do walki! Czy to im zawdzięczamy zwycięstwo?
 

Anna i Robert Lewandowscy świętują zwycięstwo

Dla Roberta Lewandowskiego ostatnie miesiące to czas intensywnej pracy i obowiązków domowych. Każdą wolną chwilę, piłkarz stara się spędzać z rodziną. W wywiadach wielokrotnie podkreślał, że to ona jest dla niego największą motywacją. Podczas meczu, jak zwykle z vipowskiej loży, Ania wiernie kibicowała mężowi. Trenerka śledziła poczynania Roberta. Na celne trafienia Roberta reagowała czułymi gestami.

 

Nic dziwnego, że po emocjonującym dniu para postanowiła aktywnie spędzić niedzielę. W pełni korzystali ze słonecznej pogody. 

Uśmiechnięci, wypoczęci, zakochani! Podczas romantycznego spceru towarzyszyła im ukochana córeczka, Klara. Na opublikowanym przez Anię zdjęciu, widać, jak bardzo się kochają!

 

 

NARESZCIE RAZEM👨‍👩‍👧❤️ Finally together #healthy #husband #together #mojmistrz #family #annalewandowska #robertlewandowski

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 

 

Zobacz też: Te gesty świadczą o ich wielkiej miłości! Jak Anna reagowała na gole Roberta Lewandowskiego?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!