VIVA! VIDEO

Marzysz o laptopie lekkim jak piórko? Poznaj dwie gorące nowości od Huawei

Artykuł sponsorowany 19 listopada 2020 12:52

Lubisz mieć pod ręką wszystko, co ważne? Żyjesz szybko, często się przemieszczasz i nie chcesz rezygnować z ulubionej rozrywki, z kontaktu z bliskimi i z możliwości pracy w dowolnym miejscu? Może nieustannie coś tworzysz i chcesz bez ograniczeń realizować swoje pomysły?

Z pewnością zawsze lubisz mieć ze sobą piękne, funkcjonalne i niekłopotliwe urządzenie, na którym będziesz mogła polegać. Dwa ultrasmukłe i lekkie laptopy Huawei MateBook spełnią wszystkie twoje oczekiwania.

Laptop Huawei MateBook X
Fot. Viva.pl

Huawei MateBook - laptopy dla wymagających

Nowe laptopy firmy Huawei są lekkie jak piórko. Niezależnie od tego, czy będziesz ich używać w domowym biurze, czy częściej w podróży, z pewnością nigdy nie staną się kłopotliwym balastem. Matebook X waży zaledwie 1 kilogram, a MateBook 14 jest tylko o niecałe 0,5 kilograma cięższy. To bardzo niewiele jak na urządzenia o tak wielkich możliwościach.

Nowe laptopy Huawei zachwycają też estetyką wykonania i niezwykle smukłą linią. Obudowa Matebook X w najcieńszym miejscu mierzy 13,6 milimetra, a MateBook 14 jest o 2 milimetry grubsza. To mniej więcej tyle, co zeszyt A4.

Laptop Huawei MateBook X
Fot. Viva.pl

Jak można się spodziewać, nowoczesny design MateBook’ów kryje w sobie wielkie możliwości techniczne. Touchpady tych urządzeń są dużo większe od tych, które były zamontowane w urządzeniach poprzedniej generacji. Wbudowany system Huawei Share umożliwia szybkie i wygodne przesyłanie danych między laptopem, a smartfonem lub tabletem Huawei, wyposażonym w technologię NFC. To bardzo wygodna funkcja, jeśli posiadasz inne urządzenia Huawei i zechcesz z nich korzystać jednocześnie.

Jeśli dużo pracujesz na laptopie, ściągasz mnóstwo danych, czy oglądasz filmy, docenisz również najnowocześniejszy system chłodzący Shark Fin 2.0. Dzięki niemu nawet bardzo obciążone urządzenia działają bezgłośnie, a ich system się nie przegrzewa.

Huawei MateBook 14 - ponadprzeciętna jakość w atrakcyjnej cenie

  • Monitor MateBook 14 jest duży, zajmuje aż 84% powierzchni wewnętrznej urządzenia. Ma rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli, charakteryzuje się kontrastem na poziomie 1:1200, temperaturą bieli bliską wzorcowej i matową powierzchnię niwelującą poblaski.
  • Laptop MateBook 14 został wyposażony w baterię o pojemności 56 Wh, która zapewnia ciągłość pracy bez ładowania aż do 10 godzin.
  • W zależności od konfiguracji MateBook 14 ma 8 lub 16 GB pamięci operacyjnej, a pamięć wewnętrzna wynosi odpowiednio 256 GB lub 512 GB. Łatwo możemy więc dopasować urządzenie do swoich potrzeb.

Laptop Huawei MateBook X
Fot. Viva.pl

Huawei Matebook X – model dla najbardziej wymagających

  • Ekran MateBooka X robi wrażenie nawet na profesjonalistach. Wyświetlacz zajmuje aż 90% powierzchni wewnętrznej urządzenia, a jego ramki są prawie niewidoczne. Ponadto ten monitor idealnie odwzorowuje paletę kolorów sRGB i ma rozdzielczość 3000 x 2000.
  • Ekran 3K Infinite FullView jest dotykowy i posiada innowacyjną funkcję obsługiwania gestów. Na przykład zrzut ekranu możesz wykonać błyskawicznie za pomocą ruchu trzech palców.
  • Wbudowany system czterech głośników zapewnia użytkownikowi wyjątkowe wrażenie przestrzeni dźwięku.
  • Bateria MateBook X ma pojemność 42 Wh. Bardzo szybko się ładuje. Pół godziny podłączenia do prądu wystarcza na oglądanie filmów aż przez 4 godziny!
  • Jako pierwszy laptop MateBook X obsługuje Wi-Fi 6, zapewniający trzykrotnie szybszy transfer danych.
  • Pamięć wewnętrzna w tym modelu wynosi 512 GB. Procesor Intel Core 10. generacji, wspierany przez 16 GB pamięci operacyjnej zapewnia najwyższą wydajność podczas codziennej pracy.

Laptop Huawei MateBook 14
Fot. Viva.pl

MateBook X jest dostępny w rekomendowanej cenie detalicznej 6499 zł, natomiast MateBook 14, w zależności od konfiguracji kosztuje 3599 zł lub 3999 zł.

Kochasz nowoczesną elektronikę? Rozwiąż quiz o produktach Huawei.

Materiał powstał we współpracy z marką Huawei.

TAGI #design

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.